Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri su kayağı LANDCOM

Bekir Bozdağ, 3 dönem kuralına ilişkin açıklamalarda bulundu!

İstanbul merkezli başlayan 17 Aralık derin darbe operasyonundan sonra tartışılan konuların en başında gelen AK Parti'deki 3 dönem kuralının kaldırılması ile ilgili açıklamalara bir yenisi daha eklendi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 3 dönem kuralı hakkında açıklamalarda bulundu.

Bekir Bozdağ, 3 dönem kuralına ilişkin açıklamalarda bulundu!
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti'deki üç dönem kuralıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bozdağ, "Ben şahsen üç dönem kuralının AK Parti içerisinde değişmesinden yana değilim" dedi. "Ben şahsen üç dönem kuralının AK Parti içerisinde değişmesinden yana değilim" diyen Adalet Bakanı Bozdağ, "Kendim de üç dönemi dolduran bir milletvekili olarak değişmesine ben kendi adıma olumlu bakmıyorum. Ama bunu milletimizin de iyi değerlendirdiğini görüyorum. Önümüzdeki zaman içerisinde Türkiye'nin demokratikleşmesi için bunun diğer partilere de örnek olması gerektiğine inanıyorum" şeklinde konuştu.


YOUTUBE AÇIKLAMASI
Twitter'ın erişime açılmasını ancak Youtube'un erişim engelinin devam etmesini de değerlendiren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ şunları söyledi: "Youtube da Twitter da Türkiye'de hizmet sunan şirketler. Dolayısıyla onların da Türkiye mahkemelerinin kararlarına uyması yasal bir zorunluluktur. Umarız ki Türkiye'nin kanunlarını, Türkiye'nin mahkeme kararlarını tanırlar. Mahkemenin kararında ifade edildiği gibi suç olan içerikleri çıkarmak suretiyle Youtube'un Türkiye'de takibine bizzat Youtube yetkilileri imkan sağlarlar"
Kaynak: AA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196