Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Şok karar. Flappy Bird yayından kaldırıldı!

2014 yılının başı olmasına rağmen en çok indirilen oyun olan Flappy Bird çıktığı ilk günden beri bağımlılık yapmıştı. Hatta levelleri geçemeyen kişiler sosyal medya da zorluğunu ama bırakamadıklarını dile getiren kullanıcılar bu karara tepki gösterecek. Flappy Bird oyun kurucusu oyunun yayından kaldırıldığını uyurdu. Peki bu kararın nedeni ne?

Şok karar. Flappy Bird yayından kaldırıldı!
Flappy Bird yapımcısından şok karar. Flappy Bird yapımcısı kısa sürede beğeni toplayan oyunu yayından kaldırdı mı?

Boruların arasında uçurulan kuş oyunu Flappy Bird'ün dönemi kapandı. Oyunun müdavimleri, oyunu kaldırılmasıyla büyük hayal kırıklığına uğradılar.

Henüz iki ay önce yapılan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan, milyonlarca kişi tarafından indirilen sinir bozucu oyun Flappy Bird oyunu yayından kaldırılıyor. Oyunun geliştiricisi Vietnamlı Dong Nguyen oyunun çok sinir bozucu olduğunu belirterek twitter hesabından yaptığı açıklama ile oyunu bugün itibari ile Türkiye Saati ile 19:00'da tüm mağazalardan kaldıracağını açıkladı. Günlük geliri 50 bin dolara yakın olan ve ücretsiz olan oyunu neden kaldırmak istediğine ilişkin açıklama yapmayan yapımcı Nguyen, twitter hesabından 'Flappy Bird benim için büyük bir başarıdır. Oyun yapmaya devam edeceğim' açıklamasını paylaştı.

OYUN KALDIRILDI, FLAPPY BIRD HAYRANLARI ŞOKTA


Dong Nguyen, söylediği saatten sonra oyunu yayından kaldırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196