X Factor yeni bölüm izle, X Factor Kanal D canlı izle 3 Mart 2014 donmadan izle
Kanal D ekranlarında başlayan ve en büyük ödüllü şarkı yarışması olan X Factor'de bu akşam heyecan devam ediyor. X Factor yeni bölümü ile 4.bölümü ile karşımıza çıkıyor. X Factor heyecanını yaşamak isteyenler fakat Tv fırsatı bulamayanlar internetten de canlı olarak izleyebilirler. X Factor yarışması bu akşam Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak. 
X Factor Canlı İzle TIKLAYIN!!!!!

“X Factor Kampı” başlıyor
 
Yarışmanın bu hafta ekrana gelecek bölümünde, son 48’e kalan yarışmacılar, 12’şerli gruplar halinde; “Genç Erkekler”, “Genç Kızlar”,  “27 Yaş Üzeri” ve “Gruplar” olmak üzere, 4 kategoride performanslarını sergileyecekler.  Dört jüri üyesinin her biri de, bir grubu çalıştıracak ve kendi grubu içerisinde eleme yapıp, en iyi 6 yarışmacıyı belirlemeye çalışacak.
 
Hangi jüri üyesi hangi grubu çalıştıracak “X Factor Kampı”nda; Armağan Çağlayan, “27 Yaş ve Üzeri”, Emre Aydın, “Gruplar” , Ömer Karacan, “Genç Kızlar” ve Ziynet Sali de “Genç Erkekler”i çalıştıracak.
 
Yarışmanın bu hafta ekrana gelecek bölümünde, Ziynet Sali ve Ömer Karacan’ın grubunda yer alan toplam 24 yarışmacı performanslarını sergileyecekler.  Her gruptan sadece 6 yarışmacı bir sonraki tura yükselecek ve kimin gidip kimin kalacağına, sadece o grubu çalıştıran jüri üyesi karar verecek. Diğer jüri üyeleri ise fikirlerini söyleyecekler ancak, elemelerde etkileri olmayacak.
 
Kimsenin yeri garanti değil
 
Her jürinin altı sandalyesi var. Performansını beğendiği yarışmacıyı bir sandalyeye oturtacak. Altı yarışmacı seçtikten sonra, eğer bir yarışmacının, ilk seçtiği altı yarışmacıdan daha iyi olduğunu düşünürse, oturttuğu bir yarışmacıyı sandalyeden kaldırıp, elemek zorunda kalacak. Yani, son ana kadar, sandalyedeki 6 yarışmacının da yeri garanti olmayacak.
 
Bu akşam yine hüngür hüngür ağlayacak olan jüri üyeleri, gözyaşlarına hakim olmayacak. Özellikle Ziynet Sali, en ufak bir duygusal şarkıda bile alayabilme yeteneğini gözler önüne serecek. X Factor canlı izle Kanal D. Bakın bu akşam hangi yarışmacılar ağlatacak...
 
Kanal D ekranlarının beğeni ile izlenen yarışması X Factor, bu hafta da ekranlara damgasını vuracak. Hüngür hüngür ağlayan jürisiyle dikkat çeken X Factor yarışması, büyük ses yeteneklerini sahnesinde ağırlıyor. Ziynet Sali gerçekten de jürinin en ağlak ismi oldu, O'nu izleyen isim ise Armağan Çağlayan. X Factor canlı izle Kanal D.
 
Cumali Özkaya Büyüledi
 
Bu akşam X factor'ün en beğenilen yarışmacısı, Cumali Özkaya oldu. Hüsnün Senin Ey Dilber isimli şarkısıyla dikkatleri çeken ve 3.5 oktav sesi olduğunu dile getiren Cumali, jüri üyelerinin tüylerini diken diken etti. İşte X Factor Cumali özkaya Hüsnün Senin Ey Dilber şarkısı video izle.
 
Bu akşam X Factor'de genç erkekler kategorisinde yarışacak olan Cumali, bu akşam X Factor jürisini derinden etkiledi. Söylediği Kürtçe şarkı ile tüyleri diken diken eden Cumali, 3.5 oktavlık sesiyle büyüledi. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

“Paralel yapı“ ile mücadele ekranlara geliyor
Eylül ayında Star Tv'de ekranlara gelecek yeni sezonun en iddilı dizilrinden biri olacak ve başrollernde İbrahim...

Haberi Oku