Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz atölye Bursa Büyükşehir Belediyesi

Usta arabeskçi Ferdi Tayfur'a büyük şok!

Geçirdiği yüz felci ile zor günler yaşayan ve kendini toparlamaya başlayan Ferdi Tayfur'a büyük şok. ünlü arabeskçi Marmaris'in Cennet Adası'ndaki evinde besledi Alman cinsi iki köpeğinin zehirlendiği öğrendi. Peki köpekleri kim zehirledi?

Usta arabeskçi Ferdi Tayfur'a büyük şok!
Ferdi Tayfur’un Marmaris’in Cennet Adası’ndaki evinde beslediği iki köpeğinin zehirlendiği öğrenildi. Edinilen bilgiye göre Şamil Kantepe’nin, ünlü sanatçının çok sevdiği ve evinde beslediği Alman cinsi Kral ve Ayaz isimli kurt köpeklerini gezinti için serbest bıraktı. Ormanlık alana giden hayvanların dönmediğini fark eden Kantepe, köpekleri aramaya çıktı.

Ormanlık alanda köpeklerden birini can çekişir halde diğerini çalılık alanda zehirlenmiş halde bulan Şamil Kantepe, Jandarma ve İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerini çağırarak köpekleri zehirleyenlerden şikayetçi oldu. Köpekler aldıkları zehrin etkisiyle dakikalarca çırpınarak can verdi.

Şamil Kantepe, yaptığı açıklamada, “Ferdi abi, çok sevdiği köpekleriyle dinlenmek için geldiği adada ormanda yürüyüş yapmayı çok severdi. Rahatsızlığından dolayı üzülmemesi için köpeklerin zehirlendiğini haber vermedim, öğrenince çok üzülecek” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196