Öne Çıkanlar McDonalds Adapazarı kararı goran pandev Cezaevi firarisi yakalandı

Tuba rekor ücreti aldı İtalya'ya gitti

Engin Akyürek ile başrol oynayacak olan Tuba Büyüküstün'ün çekimlerinin hala başlamaması anlaşma fesh mi edilecek sorusunu akıllara getirse de durum öyle değil. Erkek başrol oyuncusu Engin Akyürek'in Van'da gerçekleşen çekimleri bitti. Ekip Büyüküstün'ü bekliyor. Peki Ay Yapım'dan 260 bin TL alan ve bir servet sahibi olan güzel oyuncu neyi bek

Tuba rekor ücreti aldı İtalya'ya gitti
Tuba Büyüküstün'ün çekimlerine dahi başlamadığı Kara Para Yalan Aşk dizisi şimdiden çok konuşulmaya başladı. Engin Kayürek'in Van'da gerçekleşen çekimlerinin bitmeis üzerine gözler Tuba Büyüküstün'e çevrildi. Küçük bir servet sahibi olacak olan Büyüküstün İtalya'ya gidecek imajını değiştirip gelecek.

Tuba Büyüküstün'ün yeni dizide alacağı ücret dudak uçuklattı. Kara Para Yalan Aşk için kameralar karşısına geçecek olan Tuba Büyüküstün, bölüm başı 65 bin lira yani aylık 260 bin lira alacak.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'ÜN MAAŞINA ZAM GELDİ

Daha önce yine Ay Yapım ile çalışan ve İlker Aksum ile başrolü paylaştığı 20 Dakika dizisinde rol alan Tuba Büyüküstün, bölüm başı 45 bin lira alıyordu. Yeni diziyle maaşına bölüm başı 20 bin lira zam yaptıran Tuba Büyüküstün aylık 260 bin lira alacak.

Ay Yapım daha önce ekim ayında Tuba Büyüküstün'e teklif götürmüştü fakat ünlü oyuncu "Bir süre herhangi bir projede oynamayı düşünmüyorum. Kara Para Yalan Aşk'ın oldukça iyi bir proje olacağına eminim am abir süre yokum" şeklinde konuşmuştu.

İMAJINI DEĞİŞTİRECEK

Kara Para Yalan Aşk dizisinde başrolde oynayacak olan Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek'in Van'daki çekimleri tamamlanmasına rağmen, kendisi hala başlamadı. İmajında değişiklik yapılacak olan Tuba Büyüküstünün çekimleri henüz yapılmıyor.

Yönetmen Ahmet Katıksız Tuba Büyüküstün'ün imajıyla ilgileneceğini söyleyerek sete arar verdi. İmaj çalışmasının ardından, Tuba Büyüküstün çekimler için İtalya'ya gidecek. Tuba Büyüküstün ve set ekibinin İtalya'ya ne zaman gideceği henüz belli değil.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196