Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Tuba küçük bir servet kazanacak!

Kara Para Yalan Aşk dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Tuba Büyüküstün bölüm başı 65 bin TL alacak. Aylık gelirinin 260 TL'yi bulacağı güzel oyuncu dizi için imajını da değiştirecek. Engin Akyürek ile beraber oynayacak olan oyuncu imaj değişlikliği için İtalya'ya gidecek!

Tuba küçük bir servet kazanacak!
Ay Yapım tuba Büyüküstün'e rekor para teklif edince güzel oyuncu hayır diyemedi. Kara Para Yalan AŞk dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Büyüküstün 260 bin TL alacak! Peki güzel yıldız ne rolü oynayacak? Kiminle oynayacak? Kara Para Yalan AŞk dizisi hanfi kanalda yayınlanacak?

Engin Akyürek'le başrolü paylaşacak olan Büyüküstün'ün, bölüm başına 65 bin TL alacağı öğrenildi. Daha önce de Ay Yapım imzalı ve İlker Aksum'la başrolü paylaştığı '20 Dakika' dizisinden bölüm başı 45 bin TL ücret alan oyuncu, maaşına 20 bin TL zam yaptırdı. Büyüküstün'ün aylık maaşı böylece 260 bin TL oldu.

Yapım şirketinin ekim ayında dizi için teklif götürmesine rağmen Büyüküstün "Bir süre herhangi bir projede oynamayı dünmüyorum. 'Kara Para Aşk'ın oldukça iyi bir proje olacağına eminim ama bir süre yokum" yorumunu yapmıştı.

Engin Akyürek'in Van'daki çekimleri tamamlamasına rağmen, Tuba Büyüküstün'ün imajında değişiklik olacağı için çekimlere henüz başlanamadı. Dizinin yönetmeni Ahmet Katıksız, oyuncunun imajıyla ilgileneceğini açıklayarak sete ara verdi. Büyüküstün, yönetmen Ahmet Katıksız'la imaj çalışmasından sonra çekimler için

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196