Survivor SMS SONUÇLARI ÖĞREN ACUNN (Survivor'dan kim elendi?) 06 04 2014 Acunn
Survivor SMS sonuçları ile Survivor'da kim elendi? 04.04.2014 . Bu akşam acunn.com adresinden yayınlanacak olan Survivor SMS sonuçlarına zahmetsizce Gazetebalikesir'den erişebilirsiniz. Bu akşam Survivor kim elendi? 13. yeni bölümde Survivor Ünlüler Gönüllüler'de neler oluyor? Survivor özet izlemek için de bizimle kalın. Bu akşam gönüllüler takımından yine en az SMS oyu almış olan kişi elenecek. Geçen hafta SMS oylamasında 7. sırada olan Samanta elendi. Bu hafta Survivor kim elendi. Survivor SMS sonuçları ve acunn.com sitesi sizler için Gazetebalikesir.com'da. Survivor SMS sonuçları.

21 Nisan SMS SIRALAMA LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN! http://www.acunn.com/ adresinden ulaşabilirsiniz! Şuanda aktif SMS sonuçları.


Survivor'da bu hafta kim elendi? Survivor'a bu hafta kim veda etti? Survivor'da elenen yarışmacı kim oldu? Survivor 4 Nisan 2014 eleme sonucu burada. Survivor'la ilgili tüm detaylar sitemiz Gazetebalikesir'de.

acunn.com SURVIVOR SMS SONUÇLARINI ÖĞREN Survivor'da eleme heyecanı yaşandı. SMS oylaması sonuçları ile Gönüllüler takımında Samanta Mendes elendi. Bu hafta SMS oylaması sonuçları Gazetebalikesir'de. Survivor 2014'te bu hafta Müge Uzel ve Samanta ile beraber Survivor adasına veda etme ihtimali olan üçüncü aday Turabi oldu. acunn.com sitesinden yayınlanan oylama sonuçları. Survivor oylamasında birinci Yiğit çıktı? Survivor 'SMS oylaması sonuçları' En çok SMS'i Yiğit aldı? Survivor'la ilgili tüm detaylar.

SURVİVOR 11. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ
acunn.com SURVIVOR SMS SONUÇLARINI ÖĞREN Survivor'da eleme heyecanı yaşandı. SMS oylaması sonuçları ile Gönüllüler takımında Samanta Mendes elendi. Bu hafta SMS oylaması sonuçları. Survivor 2014'te bu hafta Müge Uzel ve Samanta ile beraber Survivor adasına veda etme ihtimali olan üçüncü aday Turabi oldu. acunn.com sitesinden yayınlanan oylama sonuçları. Survivor oylamasında birinci Yiğit çıktı? Survivor 'SMS oylaması sonuçları' En çok SMS'i Yiğit aldı? Survivor'la ilgili tüm detaylar.

Dokunulmazlık sembolü de bu hafta Yiğit'in oldu
Kıran kırana geçen ödül ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, bir de vedaya sahne oldu. Adada mücadele eden yarışmacılarından birinin daha ateşi söndü ve yarışma dışı kaldı. İzleyici oylarıyla belli olacak bu isim kim oldu? Yarışmacılar kadar izleyicilerin de büyük bir merakla beklediği bu an bütün heyecanıyla.
Gönüllüler takımı bir kişi daha eksildi!
Gönüllüler’den Ekrem ve Ünlüler’den Eda’nın elenmesinin ardından Gönüllüler takımından Samanta da elendi.
Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan Survivor, eleme günüyle ekranda. Yeni sezon, on ikinci bölümü ile ekrana gelen programda Gönüllüler takımında bir yarışmacı adaya veda etti. Daha ilk gününden itibaren büyük çekişmeye sahne olan adada heyecanlı bekleyiş Samanta'nın elenmesiye son buldu...
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Recep İvedik 4 Tek Parça Full Hd izle, Film...
Türk Sinema tarihine damgasını vuran ve en çok izlenen konumundaki Recep İvedik film serilerinden birisi...

Haberi Oku