Öne Çıkanlar bursa Bilecik aksu çayı kirlilik 4.deprem d100 karayolu

Sırf zayıflayıp kraliçe olmak için ağzına plastik diktirdi!

Miss Venezuela 2013'te ikinci olan genç kız sırf biraz daha zayıflayabilmek için ağzına plastik diktirdi. 18 yaşındaki Wi May Nava kilo vermesine yardımcı olması için dilene plastik diktirdi.

Sırf zayıflayıp kraliçe olmak için ağzına plastik diktirdi!
Venezuela’da güzellik yarışması Miss Venezuela 2013’te ikinci olan 18 yaşındaki Wi May Nava kilo vermesine yardımcı olması için dilene plastik diktirdi.

Zayıf kalmasını sağladığı için bu yöntemi seçtiğini belirten Nava diline diktirdiği plastiği BBC televizyonunun Güney Amerika'daki güzellik kraliçeleri ile ilgili hazırladığı bir program sırasında gösterdi. Diline diktirdiği bu parça ile katı yiyecekleri yemenin çok acı verici olduğunu belirten Nava, bu sayede kilo vermesinin kolaylaştığını ifade etti. Plastiğin hızla kilo vermesini sağladığını kaydeden Nava, "Bu plastik hızlıca kilo vermemi sağlıyor. Aynı şeyleri yiyorsunuz fakat sıvılaştırılmış olarak" şeklinde konuştu. Nava açıklamasında ayrıca ailesinin yarışmaya katılabilmesi için burnuna ve vücudunun bazı bölgelerine 11 bin dolarlık harcama yaptığını da açıkladı. Ailesinin fakir bir bölgede küçük bir dükkân işlettiğini belirten Nava, "İnsanların fakir bölgelerden gelen kişilerin de başarılı olabileceğini bilmesini istiyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan dile plastik bir parça diktirmek Güney Afrika'ya özgü bir durum değil. ABD'nin California eyaletinde de dileyenler 2000 dolar ödeyerek 10 dakika içinde ağızlarına plastik parça diktirebiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196