Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Şeyda Coşkun'un vazgeçilmezlik sırrı ne? Ünlüler yine kapısında kuyruk...

Sertifikasız çıkan Şeyda Coşkun'u bakanlık takibe almış ve diyetisyenler topa tutmuştu. Her seferinde sağlıksız zayıflatma yaptığı söylenen Şeyda Coşkun'dan ünlüler bir türlü vazgeçmiyor. Gülben Ergen ve Hadise'yi kısa sürede zayıflatan Coşkun'un kapısını bu kez Derya Baykal çaldı. Ünlü sunucu kısa sürede 15 kilo verdi.

Şeyda Coşkun'un vazgeçilmezlik sırrı ne? Ünlüler yine kapısında kuyruk...
Şeyda Coşkun’un sertifikasız olduğu öğrenildikten sonra, bakanlık takibe almıştı. Ünlü oyuncu Derya Baykal zayıflamak için Şeyda Coşkun’nun kapısını çaldı. Şeyda Coşkun’un yaşam koçluğunu yaptığı Derya Baykal, 15 kilo verdi. Ünlüler sertifikasız Şeyda Coşkun’dan vazgeçmiyor! Şeyda Çoşkun’a

DİYETİSYEN OKUYAN ÖĞRENCİLER RAHAT BIRAKMIYOR

Derya Baykal Şeyda Çoşkunu yere göğe sığdıramıyor ve iyiki tanıdım yıllardı bu anı özlüyordum çok mutluyum dedi.

Şeyda Coşkun’un sertifikasız olduğu öğrenildikten sonra, bakanlık takibe almıştı. Ünlü oyuncu Derya Baykal zayıflamak için Şeyda Coşkun’nun kapısını çaldı. Şeyda Coşkun’un yaşam koçluğunu yaptığı Derya Baykal, 15 kilo verdi. Ünlüler sertifikasız Şeyda Coşkun’dan vazgeçmiyor!

Derya Baykal, yeme alışkanlığını değiştirdiğini anlattı ve pilatese de başladı. sekiz ay içinde 15 kilo veren Derya Baykal, nasıl zayıfladığını da anlattı.

ŞEYDA COŞKUN İLE 15 KİLO VERDİ

Yıllardır kilo vermeye çalışan Derya Baykal, yıllardır veremediği kilolarından sonunda kurtuldu. Şeyda Coşkun’un yaşam koçluğunu yaptığı Derya Baykal, tam 15 kilo verdi.

Diyabet hastası olan Derya Baykal, Şeyda Coşkun ile çalışmaya başladıktan sonra yeme içme alışkanlıklarını da değiştirdiğini söyledi. Derya Baykal, Şeyda Coşkun için şunları söyledi: Haziran ayında Şeyda ile çalışmaya başladım. Yıllardır bildiğim ama hayata geçiremediğim yemeiçme alışkanlığını Şeyda sayesinde edindim. Allah ondan razı olsun.

DERYA BAYKAL’DAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Sekiz ayda 15 kilo verdiğini anlatan Derya Baykal, şeyda Coşkun için övgü dolu sözler kullandı. Şeyda Coşkun’un çok profesyonel olduğunu söyleyen Derya Baykal: Şeyda ile çalıştıktan sonra iki ay ara ile programıma devam ettim. Kilo verdikten sonra pilatese başladım. Ayrıca her gün yürüyüş yapıyorum. Şeyda’nın hazırladığı yemekleri artık kendim yapıyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196