Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Sevdaluk dizisinde beklenmedik ayrılık! Kimler gitti?

Show TV'nin beğeni ile izlediği Sevdaluk dizisinde ayrılık mı yaşandı? Dizinin yönetmenleri ve senaristlerinin işlerine son verildiği iddialarına yapımcı firma BKM tarafından açıklama yapılarak cevap verildi.

Sevdaluk dizisinde beklenmedik ayrılık! Kimler gitti?
Show Tv'de ekrana gelen Sevdaluk dizisinin yapımcı firması BKM, dizinin yönetmenlerinin ve senaristlerinin işlerine son verildiğine ilişkin basında yer alan iddilara ilişkin bir açıklama yaptı.

Açıklamada; yönetmenler Yüksel Aksu, Deniz Şayir ve Tankut Kılınç’ın ve senaristler Yıldız Beyazıt, Fikret Bekler, Gülay Batur, Gürhan Özçiftçi ve Hande Alp’in helalleşerek ayrıldıkları, yapımcı olarak BKM'nin, ekibin işine son vermesi gibi bir durumun söz konusu olmadığı belirtildi.

İşte o açıklamanın tamamı:

'31 Ocak Cuma günü bazı medya kuruluşlarında, BKM olarak yapımcılığını üstlendiğimiz “Sevdaluk” dizisinin yönetmenlerinin ve senaristlerinin işine, tarafımızca son verildiği yönünde çıkan haberler tamamen asılsızdır. Söz konusu kişi ve departmanlardan, genel yönetmen 2013 Aralık ayı başında, yönetmenler yine Aralık ayı ortasında, senaristler ise 18 Ocak 2014 tarihinde; çeşitli nedenlerle, “Sevdaluk” dizisi ile yollarını ayırmayı tercih etmişlerdir.

Aktif olarak yayını devam eden bir projeye zarar vermemek ve iş ahlakı gereği yeni bir ekip kuruluncaya kadar işlerini büyük bir özveri ve titizlikle yapacaklarını vaat eden yönetmen ve senaristler; yönetmenlerin arkadaşı olan yeni bir yönetmeni, bizzat kendileri bulup ikna ederek projeyi teslim etmişlerdir. Bu süreçte yönetmenler ve ekibi; yeni gelen yönetmene intibak ve üslup sorunu yaşanmaması için yardımcı olmuşlar, işin rayına oturması sonucu ayrılmışlardır.

Diziyi aynı zamanda projelendiren senaryo ekibi de mevcut koşulları tarafların karşılıklı değerlendirmesi sonucu, ayrılmak istediklerini duyurmuşlardır. Aynı biçimde iş ahlakı gereği, yeni ekip bulununcaya kadar işlerini bir süre daha özveriyle yapacaklarını belirtmişlerdir.

Sonuç olarak gerek yönetmenler Yüksel Aksu, Deniz Şayir ve Tankut Kılınç’ın, gerekse senaristler Yıldız Beyazıt, Fikret Bekler, Gülay Batur, Gürhan Özçiftçi ve Hande Alp’in helalleşerek ayrıldıkları bir projede, yapımcı olarak bizlerin, ekibin işine son vermesi söz konusu olmamıştır.' denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196