Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

Serdar Arseven 24 TV'de Betül Soysal Bozdoğan'ın konuğu olacak

Dostmodern Darbe kitabı yazarı ve Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Danışmanı Serdar Arseven 24 TV'de canlı yayınlanacak olan 24 dakika isimli programa konuk olacak. Betül Soysal Bozdoğan'ın sunacağı canlı yayın 06 Şubat 2014 tarihinde saat 16:25'te başlayacak.

Serdar Arseven 24 TV'de Betül Soysal Bozdoğan'ın konuğu olacak
Geçtiğimiz haftalarda AK Parti ve cemaat arasında yaşananları tarihsel süreç içerisinde inceleyen Dostmodenr Darbe kitabının yazarı Serdar Arseven 24 TV'de gündemi değerlendirecek. Yaşanan olayların dış güçlerin yıllardan beri Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara hizmet eder şekilde geliştiğini belirten Serdar Arseven 24 dakika programının sunucusu Betül Soysal Bozdoğan'ın sorularını yanıtlayacak.

Dostmodern Darbe kitabının gelirini İHH İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı'na bağışlayacağını belirten Serdar Arseven "Bu kararımızdan İHH da çok memnun oldu. İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım'la görüştüm. Kitabımızın gelirini yetimlere göndereceklerini belirtti. Bundan büyük mutluluk duyuyorum" dedi.

Arseven kitabın arka kapağında şu ifadelere yer verdi:


"Gazetecilik büyük sorumluluk isteyen bir meslektir.

Bir satırlık yazı, hayatların kararmasına, büyük karışıklıkların çıkmasına yol açabilir. Bununla birlikte 'büyük hayırlara' da vesile olabilir. Gazeteci elindeki bu gücün farkında olarak hareket etmeli, günlük gelişmelerin cazibesine kapılıp 'gitmekten' mümkün olduğunca uzak durmalıdır. Gazeteci 'kullanıma' kapalı olmalıdır!..

Günü ıskalamamalı ancak hangi 'operasyonların' hangi amaçlara 'hizmet' ettiğini sorgulama çabasından da geri durmamalıdır.

Elinizdeki kitap, bu çabanın ürünüdür. Kim ne yapıyor, nerede, niçin duruyor?..

'Dostmodern darbe'nin arka planı...

Tablo tablo, grafik grafik, belge belge..."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196