Şehzade Mustafa beyazlar içinde adım adım ölüme gidiyor. Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm fragmanı izle
Çarşamba ekranının söz sahibi yapımlarından “Muhteşem Yüzyıl”da bu akşam; Mehmet Günsür’ ün canlandırdığı Şehzade Mustafa, Okan Yalabık’ın hayat verdiği Pargalı İbrahim ile aynı sonu paylaşacak.

Rüstem Paşa ve Hürrem Sultan’ın hazırladığı sahte mektup nedeniyle oğlu Mustafa’nın Tahmasb’la iş birliği yapıp kendini tahttan uzaklaştırmak ve öldürmek istediğini düşünen Sultan Süleyman, Ebussuud Efendi’den aldığı fetvayla Mustafa hakkında son kararını verecek. Müthiş bir gizlilik içerisinde sağır ve dilsiz cellatlardan oluşan bir cellat mangası kuran Süleyman, Mustafa’yı ordugâhtaki çadırına çağırıp infazı perde arkasından izleyecek. Hanedan mensuplarının katli esnasında kanı dökülemeyeceği için cellatlar, Şehzade Mustafa’yı ipek urganla boğacak.

Muhteşem yüzyıl 123. bölüm fragmanı yayınladı. Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm tıkla izle. Her bölümüyle izleyiciyi ekranlara kilitleyen Muhteşem Yüzyıl yine rekorlar kıracak. Dizinin başladığı günden beri en çok merak edilen sahnesi bir baba oğlunu nasıl idam ettirir diye düşünülen o bölüm geldi çattı. Şehzade Mustafa ölüme hiç olmadığı kadar yakın. Artık sona geldi Hürrem Sultan'ın kurduğu çirkin oyunlar yüzünden canından olacak. Hiçbir zaman babasına ihanet etmeyi aklından geçirmeyen Sultan Süleyman ve dedesi Yavuz Sultan Selim'in güzel huylarının bulunduğu ve cihanda görülen iy cesur Şehzade'nin canı dilsiz cellatlara emanet.

Muhteşem Yüzyıl'da neler oluyor? Tıkla Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle. Hürrem Sultan'ın yeni planı ne? Şehzade Mustafa'dan 4 yıl sonra Hürrem Sultan'ın kendi oğlu Beyazıt'ta idam edilecek. Muhteşem Yüzyıl 123. bölüm fragmanı yayınlandı. Beyazıt ne zaman öldürülecek. Mustafa Mihrünnisa Sultan'la vedalaşıyor.
Muhteşem Yüzyıl her çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. 20.00'da ekranlara gelecek olan Muhteşem Yüzyıl izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Nefes kesmeye gelen Muhteşem Yüzyıl'da neler yaşanacak? Şehzade Mustafa idam edilecek mi?

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

“Paralel yapı“ ile mücadele ekranlara geliyor
Eylül ayında Star Tv'de ekranlara gelecek yeni sezonun en iddilı dizilrinden biri olacak ve başrollernde İbrahim...

Haberi Oku