Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Okan Bayülgen'in ekibi neden istifa etti?

Ünlü televizyon sunucusu Okan Bayülgen'in ekibinden art arda istifa sesleri geliyor. Okan Bayülgen'in ekibinde istifalar gündeme bomba gibi düştü. Show Tv 'de yayınlanan Makina Kafa reytinglerde istenen sonuca ulaşamadı mı? İstifaların rytinglere bağlı olduğu iddia ediliyor.

Okan Bayülgen'in ekibi neden istifa etti?
Show TV ve HaberTürk'te yayınlarına devam eden Okan Bayülgen'in ekibinden çok sayıda kişi istifa etti. İstifanın sebebi henüz açıklanmazken, devamının gelip gelmeyeceği de merak ediliyor. Okan Bayülgen'in ekibi istifa etti

Okan Bayülgen'in ekibinde yaşanan ayrılıklar şaşırttı. Show TV ve HaberTürk'te yayınlarına devam eden Okan Bayülgen'in ekibinden bir çok kişi ayrıldı.

OKAN BAYÜLGEN'İN EKİBİ PATLAK VERDİ

HaberTürk ve Show TV'de programlarına devam eden Okan Bayülgen'in ekibinde ayrılıklar oldu. Yönetmen Efe Hızır, yönetmen yardımcısı Gizem Kızıl, editörler Tolga Üyken ve Esin Görür istifa ettiklerini açıkladı.

Okan Bayülgen'in ekibinde yaşanan bu istifaların sebebiyle ilgili ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ekipte yeni ayrılıkların olup olmayacağı ise merak konusu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196