Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Ne karavanmış arkadaş! bir paylaşamadılar!1

Engin Akyürek ile Kıvanç Tatlıtuğ arasında karavan krizi yaşandı. Kurt Seyit ve Şura dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ'un karavanı Kara Para Yalan Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Engin Akyürek'e tahsis edilince olanlar oldu. Çekim için Rusya'da bulunan Tatlıtuğ olay çıkardı.

Ne karavanmış arkadaş! bir paylaşamadılar!1
Yakında başlayacak olan Kara Para Yalan Aşk ve Kurt Seyit ve şura dizisinin iki yakışıklıaktörü birbirine girdi. Aralarında karavan krizi çıkan Kıvanç Tatlıtuğ ile Engin Akyürek için şok çözüm.

Ay Yapım'ın yapımcılığını yaptığı iki farklı dizinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Akyürek karavan yüzünden birbirine girdi. Kıvanç Tatlıtuğ Rusya'ya gidince karavanı Engin Akyürek'e verildi. Tatlıtuğ bu duruma sinirlendi. Kıvanç Tatlıtuğ karavanını istiyor Engin Akyürek vermiyor!

İki ünlü isim Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Akyürek arasında paylaşılamayan karavanın özelliği ne? Ay Yapım çekimler için Rusya'ya gönderdiği Tatlıtuğ'un karavanının neden Engin Akyürek'e verdi?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Akyürek arasındaki gerginliğin sebebi Ay Yapım. Ay Yapım çekimler için Rusya'da olan Tatlıtuğ'un karavanını Engin Akyürek'e verdi. Tatlıtuğ geldiğinde ısrarla o karavanı kullanacağını açıkladı bile.


Çekimler için Rusya'ya giden Kıvanç Tatlıtuğ'un karavanı yapımcının başka bir projesindeki başrol oyuncusuna verilince olanlar oldu. Kıvanç karavanı istiyor, Engin vermek istemiyor.

KIVANÇ TATLITUĞ VE ENGİN AKYÜREK'İN PAYLAŞAMADIĞI KARAVAN

Kurt Seyit ve Şura'nın çekimleri için Rusya'da bulunan Kıvanç Tatlıtuğ'un kullandığı karavan Ay Yapım'ın diğer bir projesinde başrol oynayan Engin Akyürek'e verildi. Bu olay iki ünlü isimi karşı karşıya getirmeye yetti bile.

Ay Yapım'ın iki farklı projesi olan Kurt Seyit ve Şura ve Kara Para Aşk dizilerinin başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Akyürek arasında karavan yüzünden tartışma çıktı.

'Ay Yapım'ın iki iddialı dizisinin yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ ile Engin Akyürek'in, dizi çekimleri esnasında kendilerine yapım şirketi tarafından tahsis edilen karavan yüzünden karşı karşıya geldikleri iddia edildi.

'Kurt Seyit ve Şura'nın çekimleri için Rusya'ya giden Kıvanç Tatlıtuğ'un İstanbul'da kullandığı karavan yokluğunda Engin Akyürek'e tahsis edildi.BİR KARAVAN KAVGASI ALDI BAŞINI GİDİYOR

Çekimleri Bebek'te yapılan 'Kara Para Aşk' dizisinde başrol oynayan Engin Akyürek karavanı, Kıvanç Tatlıtuğ mayısta İstanbul'a gelene kadar kullanabileceği söylendi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yapım şirketine "Geldiğimde de bu karavanı kullanmak istiyorum. Başka karavan istemiyorum" dediği öğrenildi.

Engin Akyürek'in ise karavandan vazgeçmeye niyetinin olmadığı konuşuluyor.

Bu karavan kapışmasının önümüzdeki günlerde nasıl seyir alacağı konusu tebessümle karşılanıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196