Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

Muhteşem Yüzyıl giderayak kadroyu genişletiyor...

Star TV'nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl'da sular durulmuyor. Saray entrikalarının anlatıldığı dizi bu sezon final yapacak. Adım adım sona yaklaşılan dizide giderayak ünlü yağmuru yaşanıyor.Birçok usta oyuncunun yer aldığı diziye Yetkin Dikinciler katıldı. Dikinciler dizide Kara Ahmet Paşa'yı canlandıracak ve Fatma Sultan ile evlenip paşa olac

Muhteşem Yüzyıl giderayak kadroyu genişletiyor...
Muhteşem Yüzyıl'da Son Dem harika oyuncularla ekrana geliyor.Geniş kadrosu ve usta oyuncularıyla yayınlandığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran tarih dizisinde saray entrikaları herkesi büyülüyor. Oyuncuların ve set ekibinin büyük özenle hazılandığı diziye yeni bir isim daha katıldı. Yeni isim Yetkin dikinciler olurken Sarayda önemli bir yerde de olacak.

Tam 3 sezondur reyting rekoru kıran dizi Muhteşem Yüzyıl dizisinin senaristleri bir taraftan final için hazırlıklarını sürdürürken diğer taraftanda diziye heyacanı diri tutacak yeni oyuncuları dahil ediyor.

Şehzade Mustafa'nın arkasındaki yapılanmayı çözmede kilit isim oynayan Kara Ahmet Paşa rolü ile Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil olan Yetkin Dikinciler, Fatma Sultan ile evlenerek damat ünvanıda alacak.

Eşref Saati dizisinde Sarı Eşref'i oynayan Yetkin Dikinciler, son demini yaşayan Muhteşem Yüzyıl kadrosuna paşa olarak katıldı. Final hazırlığına başlayan dizide Dikinciler, Kara Ahmed Paşa'yı oynayacak.

MUHTEŞEM YÜZYIL'A TAZE KAN

Muhteşem Yüzyıl dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Yetkin Dikinciler Muhteşem Yüzyıl kadrosunde yerini aldı.

Bu sezon final yapacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Yetkin Dikinciler Muhteşem Yüzyıl kadrosuna katıldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni oyuncusu Yetkin Dikinciler kimdir?
Star TV'nin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl bu sezon final yaparak ekranlarda ayrılacak. Son sezonda Muhteşem Yüzyıl dizisine Yetkin Dikinciler dahil oldu. Muhteşem kadroya ünlü oyuncu da dahil oldu! Muhteşem Yüzyıl Aşkı Derun


Star TV'nin bu sezon final yapacak dizisi Muhteşem Yüzyıl kadrosuna Yetkin Dikinciler dahil oldu.Üç sezondur devam eden Muhteşem Yüzyıl kadrosuyla izletmeye devam ediyor.


MUHTEŞEM YÜZYIL'A BİR ÜNLÜ DAHA KATILDI!

Oyuncu Yetkin Dikinciler, üç sezondur devam eden ve final yapacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna dahil oldu.


Kara Ahmed Paşa rolüyle kadroya dahil olan Yetkin Dikinciler'in rolü ne? Kanuni Sultan Süleyman'ın kızkardeşi, Meltem Cumbul'un canlandırdığı Fatma Sultan ile evlenerek damat ünvanını alan Ahmed Paşa Şehzade Mustafa'nın arkasındaki yapıyı çözme girişimlerinde de kilit rol oynayacak.


Yetkin Dikinciler'in canlandırdığı Ahmet Paşa, Fatma Sultan'a da aşk besliyor. Fatma Sultan'ın isteğiyle Mustafa'yı korumaya çalışacak. Geniş kadrosu ve başarısıyla Muhteşem Yüzyıl dizisi bu sezon sona eriyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196