Öne Çıkanlar Futbol ERV Nene Hatun kadıköy Bilecik Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Melih Gökçek yine Twitter'dan bombaladı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Ak Parti'den yine aday olan Melih Gökçek Twitter'dan yine bombaladı. Twitter'ın aktif olarak kullanan Gökçek yine yaptı yapacağını...

Melih Gökçek yine Twitter'dan bombaladı!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, twitter hesabından, CHP adayları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Gökçek, “Dürüstlük abidesi (!) KK...bak CHP Ankara mv adayı İlyas Güven Eroğlu'nun sahibi olduğu sitede Çankaya adayın hakkında neler var neler...sevgili KK hadi cevaplasana” diyerek CHP’nin Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen ile ilgili milyonluk arsa skandalını anlatan goo.gl/38zps0 linkini paylaştı.


Başkan Gökçek, CHP’li Adnan Keskin’in karıştığı hafriyat ihalesi ile ilgili iddiayı da http://goo.gl/t4we3l linkinden paylaşarak, “Sevgili KK aynı yerden al bir iddia daha...ben söylesem kızarsın, kendi partilin bak Adnan Keskin için ne diyor?” dedi.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti Ankara adaylarının tanıtım toplantısında, kendisine hitaben, “Kemal Kılıçdaroğlu’nu sana bırakıyorum” sözlerini hatırlatan Başkan Gökçek, twitter hesabından şu ifadelere yer verdi : “Biliyorsunuz Sayın Başbakanım KK'yı AK Partımızın son Ankara aday tanıtımında bana havale etmişti. Programımız çok yoğun olduğu için maalesef geciktim. Başta Başbakanımdan, sonra twit alemınden özür dilerim. Bugün itibarıyla KK ve CHP'de tencerenin kapağını açıyorum” diyerek twitlerini sürdürdü.


CHP’nin Çankaya Belediye Başkanı adaylık durumunu da değerlendiren Başkan Gökçek, twitter hesabından, “Şimdi size Çankaya Beledıye Başkanlık hikayesini yazacağım...kim kimi, neden dolayı aday yaptırdı?işin içinde hangi iş var? buyrun..Bu olayın kahramanı Gürsel Erol’dur. KK'nın baş danışmanı Gürsel Erol'u tanır mısınız?tanımayanlara ben tanıtayım” diyerek http://goo.gl/osbsnm linkini verdi ve Gürsel Erol hakkındaki mahkumiyet kararını paylaştı.
Başkan Gökçek, twitter hesabından şu görüşlerini ifade etti : “İşte Gürsel Erol'un mahkumiyet kararı...KK'ya soru...ihaleye fesat katan birini nasıl baş danışman yaptın? pic.twitter.com/7kdalmrtyb Gürsel Erol mahkum olunca KK, onu kurtarmak için seferber olur ve CHP mv'ne bir önerge verdirerek Gürsel’i kurtarır. http://goo.gl/lxvsvy

Dürüstlük abidesi (!) KK, işine gelince ihaleye fesadı nasıl ortadan kaldırırsın değil mi?hadi cevap ver... pic.twitter.com/ac8cakkwr8
Gürsel Erol ,Doğan Taşdelen’in ablasının oğludur...Çankaya Belediye Başkan adayı Alper Taşdelen (Doğan Taşdelen'in oğlu) Gürsel vasıtasıyla, KK'nın onayını alarak başkan adayı olur...halka tamamlanmıştır...hesap Çankaya'yı ihaleye fesattan mahkum olan Gürsel Erol idare edecektir..Dürüstlük abidesi (!) KK...bak CHP Ankara mv adayı İlyas Güven Eroğlu'nun sahibi olduğu sitede Çankaya adayın hakkında hangi iddialarda bulunuyor...hadi cevap bekliyoruz...peşindeyim KK” http://goo.gl/38zps0

-ANKARA ANKETİ
Başkan Gökçek, attığı twitte “İşte Son Ankara Anketi.
CHP’liler benim Ankete inanmazlar. Ama Sözcü’nün anketine inanırlar. Bakın Sözcü’nün Anketi” diyerek Sözcü Gazetesi’nde (dün) yayınlanan ORC şirketi’nin Ankara’da yaptığı son anketin lignini http://goo.gl/Bf9Nha verdi.


BEYPAZARI ANKETİ
Diğer yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, geçtiğimiz günlerde twitterdan yaptığı “Beypazarı’nda Anket” çağrısına cevap veren ANAR şirketinin yaptığı anket sonuçlarını da duyurdu.

Başkan Gökçek, twitter hesabından “Tüm anket şirketlerini Beypazarı’nda anket yapmaya davet etmiştim. Çağrıma ANAR da uymuş işte Beypazarı sonucu” diyerek pic.twitter.com/wzr61aoWNb linkiyle anket sonucunu paylaştı.
ANAR’ın Beypazarı’nda yaptığı son ankette AK Parti %56.6, CHP % 37.6, MHP %5.1 olarak yer alıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196