Öne Çıkanlar bursa Bilecik aksu çayı kirlilik 4.deprem d100 karayolu

Medcezir setine şok baskın! Çağatay Ulusoy neden sinirlendi?

Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay Medcezir dizisinin setini bastı. Diziden haberlerin ve fotoğrafların basına sızmasına sinirlenen Çatay tüm telefonları topladı ve gizliliği hatırlatarak sözleşme imzalattı. Medcezir dizisinin gerçek hayattaki sevgililer Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'ya da uyarı verdi ve 'dikkat Edin' dedi.

Medcezir setine şok baskın! Çağatay Ulusoy neden sinirlendi?
'Medcezir', 'Kara Para Aşk' ve 'Kurt Seyit ve Şura' dizileri hakkında sürekli haber çıkması Ay Yapım'ı harekete geçirdi.

Setten fotoğrafların ve haberlerin gazetelere yansıması Kerem Çatay'ı sinirlendirdi. Kerem Çatay geçen hafta ekibiyle birlikte ani bir baskınla tüm set ekibinin ve çalışanlarının cep telefonlarını toplattı.

Çatay ve ekibi tek tek tüm telefonları inceledi. Çalışanların telefonundaki rehber ve fotoğraf bölümüne bakılarak kimlerle iletişime geçildiğine bakıldı. İnceleme yapıldıktan sonra Kerem Çatay, aldıkları telefonları çalışanlarına geri teslim etti.

Telefonları teslim ettikten sonra Kerem Çatay, "Artık hiçbir haberin dışarı sızmamasını istiyorum. Sürekli fotoğraf ve haberler çıkıyor. Bu da bizi etkiliyor. Dikkat edin" diyerek çalışanları uyardı. Bundan sonra ekibin sete girdiği anda telefonları elinden alınacağı da iddia edildi. İlk uyarıyı 'Medcezir' dizisinde başrol oynayan ilişkileriyle gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196