Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Kurt seyit ve Şura daha yayınlanmadan Rus basınında

Kurt Seyit ve Şura dizisinin çekimleri Rusya'da devam ediyor. Osmanlı Devleti'nin son zamanlarına denk gelen Rusya'dan Osmanlı'ya uzanan bir aşk hikayesini anlayan dizisinin çekimleri devam ederken Rus Basını büyük ilgi gösterdi. Farah Zeynep Abdullah ile Kıvanç Tatlıtuğun başrol oynadığı dizi Rus Basınında geniş yankı uyandırdı.

Kurt seyit ve Şura daha yayınlanmadan Rus basınında
Başrollerini Farh Zeynep Abdullah ile Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin çekimleri Rusya'da devam ediyor. Rusya'dan Osmanlı'nın son zamanlarına uzanan bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizi Rus basınında da geniş yankı buldu.

Dizinin balo sahneleri, Rusya’nın en görkemli saraylarından biri olan Marble Palace’da gerçekleşti. Eksi 21 dereceye rağmen çekimlerine büyük bir disiplinle devam edilen diziye Rus basını büyük ilgi gösterdi. ‘Rusya’nın Sesi’nde ‘İmparatorluk yıkıntıları üzerinde vals’ başlığıyla kullanılan haberde dizi çalışanları konuk edildi.

Tatlıtuğ’un sette çekilen fotoğrafıyla yayımlanan haberde, set ekibinde yer alan bir Rus çalışanının set hakkında görüşlerine verildi. İsmi açıklanmayan set çalışanı, “Türk çekim ekibi kendini tamamen işine adıyor. Biz 12 saatlik çekim gününe alışığız, Türk konuklarımız ise 16 saat çalışıyor” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196