Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

İlker Ayrık, Halikarnas Balıkçısı olacak

Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasıyla tüm Türkiye'nin gönlünde taht kuran başarılı oyuncu ve sunucu İlker ayrık Halikarnas balıkçısını tiyatrosuna taşıyor. Cavat Şakir Kabaağaçlı'nın hayatını canlandıracak olan Ayrık belediye başkanını ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.

İlker Ayrık, Halikarnas Balıkçısı olacak
Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın hayatı İlker Ayrık'ta hayat bulacak. Halikarnas Balıkçısı adlı eseri tiyatro sahnesine taşıyacak olan ünlü oyuncu belediye başkanını ziyaret etti ve  Halikarnas Balıkçısı'nın hayatını tek kişilik tiyatro gösterisinde canlandıracağını söyledi.

Bodrum ile ünlenen Halikarnas Balıkçısı'nı canlandıracak olan İker Ayrık, herkesin merakla beklediği bu projeyi anlattı.İlker Ayrık ve arkadaşları Belediye Başkanı'nı ziyaretleri sırasında, Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın yaşamı Pervasız Tiyatro tarafından sahneye taşınacaklarını söylediler.


Pervasız Tiyatro'yu birlikte kurduğu oyuncu arkadaşlarından Aykut Taşkın ile Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret eden Ayrık, ziyarette Halikarnas Balıkçısı'nın hayatını 'Merhaba' isimli tek kişilik tiyatro oyunuyla sahnelemeyi planladıklarını belirtip bilgi verdi. Belediye Başkanı oyun için destek sözü verdi ve şu açıklamalarda bulundu: "Halikarnas Balıkçısı, Bodrum'u Bodrum yapan değerlerimizdendir. Sanatçı arkadaşlarımıza bu fikirle geldikleri için teşekkür ederim. Bu oyunun sadece Bodrum ve Türkiye ile sınırlı kalmasını değil tüm dünyada oynanması gerektiğini Balıkçı'nın Bodrum için yaptıklarını ve barışçıl doğa ve deniz sevgisini tüm dünyanın görmesi anlaması gerektiğini düşünüyorum. "dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196