Öne Çıkanlar bursa Bilecik aksu çayı kirlilik 4.deprem d100 karayolu

İki yakışıklı jön arasında karavan krizi yaşandı

Yakında ekranlarda başlayacak olan iki ayrı dizinin başrol oyuncuları karavanı paylaşamadı. Kara Para aşk dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek ile Kurt Seyit ve Şura dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ Ay Yapım'ın tahsisi ettiği karavanı paylaşamadı. Tatlıtuğ'un karavanı Akyürek'e verildi ama sadece mayıs ayına kadar.

İki yakışıklı jön arasında karavan krizi yaşandı
'Ay Yapım'ın iki iddialı dizisinin yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ ile Engin Akyürek, karavan krizi yüzünden karşı karşıya geldi...

'Ay Yapım'ın iki iddialı dizisinin yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ ile Engin Akyürek'in, dizi çekimleri esnasında kendilerine yapım şirketi tarafından tahsis edilen karavan yüzünden karşı karşıya geldikleri iddia edildi.

'Kurt Seyit ve Şura'nın çekimleri için Rusya'ya giden Kıvanç Tatlıtuğ'un İstanbul'da kullandığı karavan yokluğunda Engin Akyürek'e tahsis edildi.

Çekimleri Bebek'te yapılan 'Kara Para Aşk' dizisinde başrol oynayan Engin Akyürek karavanı, Kıvanç Tatlıtuğ mayısta İstanbul'a gelene kadar kullanabileceği söylendi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yapım şirketine "Geldiğimde de bu karavanı kullanmak istiyorum. Başka karavan istemiyorum" dediği öğrenildi.

Engin Akyürek'in ise karavandan vazgeçmeye niyetinin olmadığı konuşuluyor.

Bu karavan kapışmasının önümüzdeki günlerde nasıl seyir alacağı konusu tebessümle karşılanıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196