Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Hayrettin Coşkun Gümrük gününü kutladı

26 Ocak Dünya Gümrük günü çeşitli organizasyonlarla kullanırken Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Coşkun çalışanlarının yanında olmayı seçti ve onlar gerçekleştirdiği etkinlikte Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'in de bulunduğunu dile getirdi.

Hayrettin Coşkun Gümrük gününü kutladı
26 Ocak Dünya Gümrük Günü, Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü ve Bağlantı Müdürlüklerince organize edilen çeşitli etkinlikler ile kutlandı.

Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden şu açıklama geldi:

Dünya Gümrük Günü Kutlaması - Bölge Müdürlüğü

2014 yılı Dünya Gümrük Günü, Ankara'nın Kazan ilçesinde bulunan Ankara Lojistik Üssü Konferans Salonunda; Bölge Müdürlüğümüz, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği ve Ankara Lojistik Üssü tarafından ortaklaşa organize edilen bir program ile kutlandı.

26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamaları kapsamında, Bölge Müdürümüz Sn.Hayrettin COŞKUN ve beraberindeki heyet tarafından 27 Ocak günü Ankara Valisi Sn.Alâaddin YÜKSEL'e bir ziyaret gerçekleştirildi.

28 Ocak 2014 tarihi sabah saatlerinde Bölge Müdürümüz Sn.Hayrettin COŞKUN, Bölge Müdür Yardımcılarımız, çok sayıda Gümrük Yöneticisi ve Personeli, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği temsilcileri ve Ankara Lojistik Üssü temsilcilerinin katılımı ile Anıtkabir ziyaret edilerek, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün anıtına çelenk konulması ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından, Bölge Müdürümüz Sn.Hayrettin COŞKUN tarafından Anıtkabir Özel Defteri imzalandı.

28 Ocak 2014 tarihi öğleden sonra Ankara Lojistik Üssü tesislerinde 2014 yılı için "İletişim: Daha iyi bir işbirliği için bilgi paylaşımı" temasının belirlendiği Dünya Gümrük Günü kutlamaları nedeniyle Bölge Müdürlüğümüz, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği ve Ankara Lojistik Üssü tarafından ortaklaşa hazırlanan Kutlama Programı gerçekleştirildi.

Kutlamalara, Risk Yönetimi ve Kontrol Genel Müdürü Sn.Harun USLU,Kazan Kaymakamı Sn.Veysel BEYRU, Eğitim Dairesi Başkanı Sn.Önder UYSAL ve Başkan Yrd.Sn.Selim ERİNCİK, Personel Dairesi Başkanı Sn.Ramazan METİN,Bölge Müdürümüz Sn.Hayrettin COŞKUN, Ankara Ticaret İl Müdürü Sn.Abdullah EMİR, Bölge Müdür Yardımcılarımız,Kamu Kurum ve Kuruluşları temsilcileri,Ankaralı İş Adamları ve Sanayicileri, Mülki İdari Amirleri ile çok sayıda Gümrük Yöneticisi ve Personeli katıldı.

Karşılama Kokteylinin ardından sırasıyla Ankara Lojistik Üssü Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Erhan GÜNDÜZ, Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Sn.Atilla ŞAHİN, Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sn.Hayrettin COŞKUN ve Kazan Kaymakamı Sn.Veysel BEYRU birer konuşma yaptılar.

Günümüz Türkiye Gümrüklerinde kaydedilen ilerlemeler ile beraber Yetkilendirilmiş Yükümlü uygulamasının işlendiği slayt ve kısa film gösterisi, THK Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd.Doç.Dr.Emin SERİN'in "İletişim" konulu sunumu, şiir ve müzik dinletilerinin konuklar tarafından ilgiyle izlenmesi ve son olarak Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan ve Gümrük Teşkilatında 40 yılını dolduran 3 Personele plaketlerinin verilmesinin ardından Kutlama Programı sona erdi.

Dünya Gümrük Günü Kutlaması - Ankara Gümrük Müdürlüğü - Ankara Laboratuvar Müdürlüğü

Dünya Gümrük Günü etkinlikleri, 24 Ocak günü saat 10:00 da Ankara Gümrük Müdürü Mehmet Tuncay BAYRAKTAR, Ankara Laboratuvar Müdürü Harika GÜLBULAK, Gümrük Müdür Yardımcıları, Gümrük Muhafaza Bölge Amiri ve çalışanlar ile birlikte Kazan ilçesinde Atatürk Anıtı’na çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.Daha sonra Kazan Kaymakamı Sn. Veysel BEYRU Makamlarında ziyaret edildi.

Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında, Gümrük Müdürlükleri hizmet binası içindeki yemek salonunda 27 Ocak günü saat 15:00’ de Ankara Gümrük ve Ankara Laboratuvar Müdürlükleri personeli ve firma temsilcilerinin katıldığı bir kokteyl düzenlendi.

Etkinlikler kapsamında Ankara Lojistik Üssü yerleşkesinde işlem yapan firma temsilcileri, nakliyeci ve müşavirlik şirketleri, Lojistik üssü çalışanları ile karayolu taşıma aracı şoförlerine çikolata ve şeker ikramında bulunuldu.

Dünya Gümrük Günü Kutlaması - Esenboğa Gümrük Müdürlüğü

Esenboğa Gümrük Müdürlüğü hizmet binasında saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan Dünya Gümrük Günü etkinlikleri, gümrük personeli ve misafirlerle birlikte Esenboğa Gümrük Müdürlüğünce saat 10:00 da verilen kokteyl ve Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonunda Esenboğa Gümrük Müdürlüğü personeli tarafından gelen yolculara çiçek verilmesiyle devam etti.

Ankara Vali Yardımcısı ve Esenboğa Havalimanı Mülki İdare Amiri Sn.Hayrettin BALCIOĞLU'nun makamlarında ziyaret edilmesi ile gümrük günü etkinlikleri sona erdi.

Dünya Gümrük Günü Kutlaması - Konya Gümrük Müdürlüğü

Konya Gümrük Müdürü Sn.Bekir Sıtkı ÖZÇELİK, yanında bir grup personel ile birlikte, 24 Ocak günü Konya Valisi Sn.Muammer EROL, Konya Vali Yardımcıları Sn.Hasan KARAKAŞ, Sn.Mehmet ÜNAL, Dr.Sn.Sefa ÇETİN, Sn.Fazlı AKGÜN ve Sn.Bekir YILMAZ’ı ziyaret ederek her birine Gümrük Günü anısına birer çiçek sundu.

25 Ocak Pazar günü tüm personelin katılımı ile, Atatürk Anıtına Konya Gümrük Müdürlüğü çelenginin konulması, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları anısına saygı duruşunda bulunulmasının ardından tüm personelin katıldığı bir kahvaltıya düzenlendi.

27.01.2014 günü saat öğleden sonra Konya Gümrük Müdürlüğü hizmet binasında, Konya Vali yardımcıları Sn.Erol ÖZKAN, Sn.Mehmet ÜNAL, Oda temsilcileri, iş adamları, gümrük müşavirlik şirketleri personeli ve Konya Gümrük Müdürlüğü personelinin katıldığı kokteyl verildi

Dünya Gümrük Günü Kutlaması - Kırıkkale OAR Gümrük Müdürlüğü

27 Ocak tarihinde saat 08:30 da İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan kutlamalar kapsamında, Kırıkkale Valisi Sn. Ali Kolat makamında ziyaret edilerek, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü ve Kırıkkale OAR Gümrük Müdürlüğü bünyesinde yapılan çalışmalar ile ile ilgili bilgiler verilmesinin ardında plaket ve çiçek sunuldu.

Saat 12:00 ile 14:00 arasında Kırıkkale OAR Gümrük Müdürlüğünde Tüpraş Rafineri Müdürlüğüne bağlı birim müdürleri eşliğinde kokteyl düzenlendi.

Dünya Gümrük Günü’nün bu alanda yapılan çalışmalar konusunda farkındalık sağlamasını diliyor, camiamızın GÜMRÜK GÜNÜ’nü tebrik ediyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196