Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Hasan Can Kaya'yı Cem Yılmaz'a rakip yaptılar!

BKM'nin ekranlara kazandırdığı Hasan Can Kaya, kariyerinde önemli adımlarla ilerliyor. 1 Kadın 1 Erkek dizisinin karakter yazarı olan Kaya komedi alanında da kendini gösteriyor. Önceden skeç yazan ama oyunculuğunu kendi yapmayan komedyen bundan sonra skeçlerini kendisi oynayacak. Peki Hasan Can Kaya, Cem Yılmaz'a rakip olabilecek mi?

Hasan Can Kaya'yı Cem Yılmaz'a rakip yaptılar!
Yakışıklı genç yetenek Hasan Can Kaya 1 Kadın 1 Erkek senaryosunu sonlandırıp tek kişilik sitcoma başlıyor. Cem Yılmaz'a rakip olarak görülen Hasan Can Kaya Türkiye'nin yeni komedyeni olacak.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'a rakip olacağı söylenen Hasan Can Kaya başarılarıyla dikkat çekiyor. BKM'den çıkan komedyen Hasan Can Kaya aynı zamanda 1 Erkek 1 Kadın'ın yazarı. Cem Yılmaz'a rakip çıktı Hasan Can Kaya! CMYLMZ Hasan Can Kaya düellosu

Türkiye'nin ünlü komedyenlerine rakip olan Hasan Can Kaya, aynı zamanda 1 Erkek 1 Kadın'ın da yazarı. Gözlemlerini halkla paylaşacak olan Hasan Can Kaya kahkaha dolu bir gösteri vaadediyor. H.C. Kaya CMYLMZ'a rakip oldu! Hasan Can Kaya ile gülmek garantili

Çok Güzel Haraketler Bunlar'dan sonda BKM Mutfak yeni malzemesini buldu. BKM Mutfak sahnesinde haftada bir gün sahne alan Hasan Can Kaya, Cem Yılmaz'a rakip olarak gösterilmeye başladı.


CEM YILMAZ'A RAKİP HASAN CAN KAYA

Daha önce komedi yazarlığı yapan Hasan Can Kaya artık yazdıklarını kendisi anlatıyor. BTM Mutfak Sahnesinde her hafta Pazar geceleri sahne alan Kaya Cem Yılmaz'ın koltuğunu sallamaya başladı bile.

Birçok oyuncuyu eğiten ve Türk sinemasına kazandıran BKM, eksikliği hissedilen bir alan olan komediye sağlam bir komedyen yetiştirdi.

Hasan Can Kaya, kendisine has mizacıyla 'standup yeni yüzü' olarak anılmaya başladı bile. Her pazar BKM Sahnesinde saat 20.00'da sahne alan komedyen Cem Yılmaz'ın tahtını şimdiden salladı.

HASAN CAN KAYA ARTIK KENDİ HİKAYELERİNİ KENDİ ANLATIYOR

“1 Erkek 1 Kadın”ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya, artık kendi hikayelerini anlatmaya başladı. Hasan Can Kaya, "Hep Zemin" adlı gösterisinde sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim içeren esprileriyle kısa zamanda adından söz ettirdi.

BKM Mutfak Sahne’de, mizahıyla izleyicinin bilinç altına giriyor, ilişkileri sorgulatarak, gülmekten bitap düşürüyor. Tespitleriyle, algılardaki ezberi paramparça ediyor. Hasan Can Kaya hayatı kendine katık eden, kendine has mizahıyla, seyirciye kahkaha dolu bir gösteri vaadediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196