Öne Çıkanlar İstanbul açlık güreş görüldü trafik kazası

Hasan Can Kaya ile gülmeye hazır olun!

1 Erkek 1 Kadın'ın karakter yazarı olan Hasan Can Kaya, yeni bir proje ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki bizi bu kadar çok güldüren Hasan Can Kaya kim? BKM mutfağın kazandırdığı yeteneklerden olan Kaya, Cem Yılmaz'a rakip olarak gösteriliyor.

Hasan Can Kaya ile gülmeye hazır olun!
1 Erkekn 1 Kadın ile karşımıza çıkan Hasan Can Kaya adından sıkça söz ettirmeye başladı. Genç yeteneklerden olan Kaya aktif olarak komedi yazarlığı yapıyor. BKM mutfak ile hayatımıza giren ekranlarda boy göstermeye başlayan Hasan Can Kaya kimdir? Cem yılmaz'a rakip mi?

Komedyen Hasan Can Kaya daha önce 1 Erkek 1 Kadın'ın yazarlığını yapıyordu. Komedi dalında artık aktif olarak yer alan Hasan Can Kaya büyük beğeni topluyor. Cem Yılmaz'a müthiş komik rakip Hasan Can Kaya kimdir hayatı...

Daha önce komedi yazarlığı yapan Hasan Can Kaya artık yazdıklarını kendisi anlatıyor. BTM Mutfak Sahnesinde her hafta Pazar geceleri sahne alan Kaya Cem Yılmaz'ın koltuğunu sallamaya başladı bile.

Birçok oyuncuyu eğiten ve Türk sinemasına kazandıran BKM, eksikliği hissedilen bir alan olan komediye sağlam bir komedyen yetiştirdi.

Hasan Can Kaya, kendisine has mizacıyla 'standup yeni yüzü' olarak anılmaya başladı bile. Her pazar BKM Sahnesinde saat 20.00'da sahne alan komedyen Cem Yılmaz'ın tahtını şimdiden salladı.

HASAN CAN KAYA ARTIK KENDİ HİKAYELERİNİ KENDİ ANLATIYOR

“1 Erkek 1 Kadın”ın da bulunduğu pek çok projede yazarlık yapan Hasan Can Kaya, artık kendi hikayelerini anlatmaya başladı. Hasan Can Kaya, "Hep Zemin" adlı gösterisinde sokak yaşantısı, gerçekçilik, gözlem ve deneyim içeren esprileriyle kısa zamanda adından söz ettirdi.

BKM Mutfak Sahne’de, mizahıyla izleyicinin bilinç altına giriyor, ilişkileri sorgulatarak, gülmekten bitap düşürüyor. Tespitleriyle, algılardaki ezberi paramparça ediyor. Hasan Can Kaya hayatı kendine katık eden, kendine has mizahıyla, seyirciye kahkaha dolu bir gösteri vaadediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196