Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Harry Potter öyle bitmeyecekti! Yıllar sonra gelen geç itiraf!

Büyük küçük herkesin beğeniyle izlediği ve filminin çıktığı zamanlarda fırtına gibi esen serinin yazarı J.K Rowling bombe etkisi yaratacak bir açıklama yaptı. Açıklamaya göre filmin sonu öyle bilmeyecekti. Herkesi şaşırtacak bu açıklamaya göre yazar Harry Potter'ı yanlış kızla evlendirmiş. Peki neden şimdi açıkladı?

Harry Potter öyle bitmeyecekti! Yıllar sonra gelen geç itiraf!
Harry Potter serisinin yazarı J.K Rowling hikayenin sonunda Harry Potter'ı kadın karakter Hermione'nin Ron'la değil de Harry Potter'la evlendirmediği için pişman olduğunu ve hayranlarından özür dilediğini belirtti.

Harry Potter serisinin yazarı J.K Rowling bir dergiye verdiği röportajda hikayesinin sonunda verdiği karardan dolayı duyduğu pişmanlığı dile getirerek yıllar sonra itirafta bulundu.

Satış rekorları kıran ve sinema uyarlaması yapılan Harry Potter serisinin yasarı J.K Rowling, kitabının sonu için verdiği karardan pişman olduğunu yıllar sonra açıkladı.

Efsaneleşen ve beyazperde de adından çokça söz ettiren Harry Potter serisinin yazarı J.K Rowling, hikayesi ile ilgili duyduğu pişmanlığı dile getirdi.

Wonderland adlı dergiye bir röportaj veren Rowling, kitabın sonunda Hermione adlı karakterin Ron yerine Harry ile evlenmeliydi açıklamasını yaptı.

Rowling, hayranlarını şaşırtacak bu açıklama için, "Hermione ve Ron ilişkisini kendi arzumu gidermek için yazdım. Çok üzgünüm. Bu açıklamamın bazı hayranları sinirlendireceğini biliyorum. Ancak yaptığım seçim edebiyatla ilgili değil, kişiseldi. Umarım bunları söyleyerek kimsenin kalbini kırmıyorumdur" ifadelerini kullandı.

Serinin birçok takipçisi Hermione ve Harry'nin kitabın sonunda birlikte olmasını bekliyordu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196