Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül ABD 4 şirkete kayyum atandı tandoğa trafik kazası

Erkan Petekkaya'ya suç duyurusu

Dila Hanım dizisinin ünlü başrol oyuncusu Erkan Petekkaya'ya şok suç duyurusu. Bir evlendirme programına katılan Halil Okan adlı vatandaş kişilik haklarına saldırı yapıldığı gerekçesi ile ünlü oyuncuya suç duyurusunda bulundu.

Erkan Petekkaya'ya suç duyurusu
Evlilik programına dahil olan Halil Okan, kişilik haklarına saldırı yapmış olduğu sebebiyle şöhretli oyuncu Erkan Petekkaya hakkında suç duyurusunda bulundu.

Adana'da özel emniyet görevlisi olarak çalışan 32 yaşındaki Halil Okan, Esrol Erol tarafından hazırlanıp sunulan evlilik programına katılıp evlenmeye karar verdi. Okan programa 28 Ekim 2013'ten bu yana katılmaya start verdi. Bir programda Okan, Esra Erol ve gelin adayıyla muhabbet ederken, "Daha evvelki sevgilimle web cam'dan sabaha kadar konuşuyorduk o başkalarıyla konuşmasın diye cam'ı sabaha kadar açık tutuyordum" diye açıkladı. Bu görüntüler bir zaman akabinde Okan Bayülgen'in " Makina Kafa" ismini verdiği programda konuklara izlettirildi. Konuklar arasında mevcut bulunan şöhretli oyuncu Erken Petekkaya görüntüyü izledikten akabinde, "Bu ne ya, onlar oy veriyor, cam'ı açtım yattım diyor, bu adamlar oy veriyor, çok fazla üzücü, gerçekten üzücü" diye belirtti. Esra Erol da programında Okan'ın da olduğu bölümde Petekkaya'yı kınayan söylemlerde bulundu. Bu yaşanan olaylardan akabinde evlilik umuduyla programa dahil olan Okan, gelen baskılar üzerine programı bırakmak mecburiyetinde kaldı. Okan, üzerine çok fazla gidildiği ve bunun üzerine televizyon suretiyle Petekkaya'nın kişilik haklarına hakaret ettiğini ileri sürerek Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

"DELİLER VE ÖLÜLER OY KULLANMAZ"

Okan, Türkiye Cumhuriyeti insanları olarak oy kullanma hakkının olduğunu ortaya koyarak, "Türkiye Cumhuriyeti'nde bir deliler bir de ölüler oy kullanamaz. Erkan Petekkaya, Okan Bayülgen'in programında üsluben aşağılayıcı, küçük düşürücü açıkladı. Etrafımdan, ailemden bu konuşmadan binaen çok fazla tepki aldım. Bu olayın buraya gelişini istemezdim. Çok fazla üzgünüm fakat ben de kişilik haklarıma saldırı olduğundan dolayı, beni küçük düşürdükleri için, rencide olduğum için Petekkaya hakkında suç duyurusunda bulundum" diye belirtti. Petekkaya'nın evlilik programını izlemediğini, sadece Bayülgen'in şovunda magazin arkasında gösterilen sahibi bulunduğu görüntüleri izlediğini açıklayan Okan, şu şekilde açıkladı: "Görüntüyü izleyen konuklar gülerek, kahkaha atarak, 'bunlar hakikat mi değil mi, bunlar da oy kullanıyor' dediler. Ben Esra Erol'un evlilik programına katılmıştım. 28 Ekim'den beri oradaydım, hatta bu olayların çıkmasından akabinde programdan ayrılmak mecburiyetinde kaldım. Şu an hem maddi hem manevi olarak zarar ettim. Programda internet hayatımda yaşadıklarım, evvelki hayatımda internette nasıl konuştuğum işte onunla nasıl bir araya geldim nasıl flört ettim onları anlatıyordum. Ben internette vatandaşlar birbirini görmek için cam kullanır demek oluyor ki web cam kullanır ben bunları anlattım. Bunları onlar beni aşağılayarak kullandılar orada eğlendiler, dalga geçtiler. Ama kendi içinde yer aldığı ortamda bunun farkında değiller onu dışarıdan izlemeleri lazım geliyor. Yalnızca katman farkını maddiyatta olduğuna inanıyorum. Kültür olarak katman farkı yok. Yalnızca o kişiler dizilerde, sinemalarda oynuyor. Ama o kişiler diziler ve sinemalarda oynuyorsa halkın sayesindedir."

Okan, Okan Bayülgen'in programında videoyu yayınlayarak kendisiyle dalga geçilmesini sağladığını ancak ondan şikayetçi olmayacağını ifade ederek, "Ondan eğer gerçekten halka ehemmiyet veriyorsa bana yanıt hakkı doğdu beni programına çağırmasını talep ediyorum" diye açıkladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196