Öne Çıkanlar Habib Korkmaz açlık Kuş Serisi İstanbul güreş

Düğün Dernek rekora gidiyor, Ahmet ile Murat servet kazanıyor!

Ahmet kural ile Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı Düğün Dernek filmi hasılat rekoru kırdı. Ahmet Kural ile Murat Cemcir servet kazandı. Çok güzel bir çıkış yakalayan ikilinin ikinci filminin gelip gelmeyeceği merak konusu.

Düğün Dernek rekora gidiyor, Ahmet ile Murat servet kazanıyor!
Hasılat rekoru kıran Düğün Dernek filmi yapımcısının yanında oyuncusuna da çok para kazandırdı. Düğün Dernek 6 milyon seyirci ve 60 milyon lira hasılata ulaştı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir de servet niteliğinde 18 milyon lira kazandı.

Filmin hasılatından yüzde 15 pay alan Ahmet Kural ile Murat Cemcir 60 milyonluk hasılat sayesinde kişi başı 9 milyon lira kazandı.

İşler Güçler ekibinin beyaz perdedeki performansını beğenen Türk seyircisi akın akın Düğün Dernek filmini izlemeye gidiyor. İyi hasılat yapan Düğün Dernek gişeleri alt üst etti.

Vizyona hızlı giriş yapan Düğün Dernek 2 haftada milyonlara ulaştı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerini paylaştığı film müzikleriyle herkesi eğlendirdi. Beyazperdede rekor kıran film izleyiciden tam not almıştı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in 2. Filmleri Çalgı Çengi'de beklediklerini bulamamışlar ve beyaz perdeye uzun bir ara vermişlerdi. Fakat işler tersine çevrildi ve Düğün Dernek filmi 2 haftada 2.256.246 izleyiciye ulaşarak rekor kırdı.

Filmin kendisi kadar dikkat çeken filmin tanıtımı için yapılan şarkı 'Entarisi Dım Dım Yar'da dinleyici rekorunu kırdı. Düğün Dernek tanıtım şarkısı Sosyal Medyada milyonlarca tıklanmayla en çok dinlenen şarkılar arasına girince televizyondada oynatılmaya başlandı.


DÜĞÜN DERNEK'İN KONUSU VE HASILATI

Düğün Dernek'in Maliyeti: 3 milyon TL Seyirci: 6.033.992 Hasılat: 59.759.779 TL Hafta: 9

Film, Sivas'ta imece usulü düğün yapmaya kalkışan 4 kafadarın hikayesini anlatıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196