Öne Çıkanlar bursa Bilecik aksu çayı kirlilik 4.deprem d100 karayolu

Çağatay ile Seranay fırçayı yedi! Artık daha çok...

Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay basında yer alan haberlere kızıp set bastı. Medcezir ve Kara Para Yalan Aşk dizisinin setlerini baskın yapan Çatay telefonları toplattı içindeki fotoğraflara bakıp kimin bilgi sızdırdığını araştırdı. Bir şey bulamayan Çatay daha sonra ise Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'yı kenara çekip konuştu. Özel hayatınıza.

Çağatay ile Seranay fırçayı yedi! Artık daha çok...
Med Cezir, Kara Para Aşk gibi dizilerin yapımcısı Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay, medyada çıkan haberlere sinirlendi. Kerem Çatay, dizi ekibini uyardı, gizlilik sözleşmesi imzalattı. Med Cezir seti karışıt!

Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay ve ekibi, önceki günlerde Medcezir ve Kara para aşk dizisinin setini bastı. Medyada çıkan haberlerden dolayı sinirlenen Kerem Çatay, dizi ekibini uyardı.

TELEFONLAR TOPLATILDI

Medcezir ve Kara Para Aşk dizisinin setine baskın yapan Ay Yapım'ın patronu Kerem Çatay, set ekibinin telefonlarını toplattı. Ekiptekilerin telefon rehberi, fotoğraf galesi, kimlerle iletişim kurulduğuna bakıldı. Telefonları yeniden sahiplerine teslim eden Çatay şunları söyledi: artık hiçbir haberin dışarı sızmasını istemiyorum. Fotoğraflar çıkıyor, bu da bizi etkiliyor. Dikkat edin.

Kerem Çatay, ayrıca set ekibine bir de gizlilik sözleşmesi imzalattı. Set ekibi, bundan sonra sosyal medyada diziyle ilgili fotoğraf ve bilgi paylaşır ise işine son verilecek.

SERENAY VE ÇAĞATAY'A UYARI

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un yakınlaşması ve medyada sıkça gündeme gelmesi, Kerem Çatay'ı rahatsız etti. Kerem Çatay, ilişkileri yüzünden gündemden düşmeyen çifti uyardı, dikkat etmelerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196