Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Buz küvetinde titreye titreye 6 saat geçirdi

Muhteşem Yüzyıl dizisinde kaç sezondur oyunculuğu ile göz kamaştıran Halit Ergenç bu akşam yayınlanacak olan bölüm ile yine bir kez daha takdir toplayacak. 3 bölümdür ateşli bir hastalığın pençesinde olan Sultan Süleyman'ı canlandıran Ergenç dizi gereği buz dolu küvete konuldu. O sahne için 6 saat buzlu suda kalan Ergenç titreye titreye çekim yapt

Buz küvetinde titreye titreye 6 saat geçirdi
Usta oyuncu 6 saat buzlu küvette yattı. Öteki oyucuların konsantrasyonu bozulmasın diye çekimlere ara vermeyen alit Ergenç titrey titreye çekim yaptı.

Muhteşem Yüzyıl dizisi bu akşam ekrana gelecek olan bölümünde yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Son 3 bölümdür Kanuni sultan Süleyman ateşli bir hastalıkla bouşuyor zaman zaman halsiz düşerek bayılıyorduç. Bu akşam yayınlanacak bölümde ise buz dolu küvete koyuluyor. Peki Halit Ergenç bu sahneler nasıl çekildi?

TİTREYEREK ÇEKİME DEVAM ETTİ

Çekim aralarında soğuktan titreyen Halit Ergenç'e set ekibi “Hasta olacaksınız. İsterseniz kısa molalar verip çekelim” dedi. Halit Ergenç "Kimsenin konsantrasyonunun bozulmasını istemiyorum. Çekime devam” cevabını verdi.

Halit Ergenç’i gripten korumak için elektrikli ısıtıcılar kullanıldı. Halit Ergenç’in canlandırdığı ‘Kanuni’ son 3 bölümdür ateşli, ağrılı bir hastalıkla mücadele ediyor. Saray hekimleri ateşi düşürmek için padişahı buz dolu küvete sokuyor.

HALİT ERGENÇ KİMDİR?


Halit Ergenç ortaöğrenimini Beşiktaş Atatürk Lisesi'nde tamamlamıştır. 1989’da İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri'nden ikinci senesinde ayrılan Ergenç, aynı sene girdiği Mimar Sinan Üniversitesi Opera ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu bölümlerini bitirmiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196