Bu Günün Saraylısı 20. Bölüm izle
Bu günün saraylısı 20.bölüm izle bu bölümde neler olacak? Feride intahar mı edecek yoksa!. Feride'nin intihara yeltenmesi başta Ata olmak üzere, Katipoğlu ailesinde depremle beraber büyük bir yıkım yaşatıyor. Ata'nın hissettiği Ferideyi kaybetme korkusu, onu şiddetle reddettiği kararla kızı arasında bırakır...

Savaş'ın Ayşen'le evlilik kararından vazgeçmemesi Bu Günün Saraylısı yeni bölümde Rezzan'ın artık bir şeyler yapmaya başlamasına neden olur. Rezzan, Ataman Holdingdeki gücünüde kullanarak Savaş'a seçtiğinin faturasını çıkartıyor. Bu Günün Saraylısı Rezzan'ın bu girişimiyle, zaten zayıf olan anne oğul arasında ki bağın tamamen kopma durumuna gelmesine sebep oluyor. Bu Günün saraylısı Ayşen'i artık bütünüyle kaybettiğini anlayan Fatih bir yandan karşılıksız kalan aşkı için acı çekerken diğer taraftanda Savaş'ın niyetinin kötü olduğuna inanmaktadır.

Rezzan Bugünün Saraylısı yeni bölümde kıskançlıktan çıldıran Neslihan'ı kendi oyunları içine katmaya çalışır. Neslihanın gözü artık hiçbir şeyi görmez durumdadır. Bu evliliği durdurmaktan başka çaresi yoktur. Rezzan'ın öğrendiği büyük sır Savaş ve Ayşen aşkı yeni bir sınava girecektir.Bugünün Saraylısı 20. Bölüm

Savaş Nostalji serisinin reklam yüzü olarak Ayşen'in fotoğrafının kullanılması nedeniyle öfkelidir, hesap soracağı kişinin annesi Rezzan olduğunu bilmektedir. Rezzan'ın büyük sırrı öğrenmesi Savaş'ın karşısında daha dik durmasına ve bu gerçeği yüzüne vurmasına neden olur.

Ayşen aslında Ata Katipoğlu'nun kızıymış! Dizide flaş gelişme yaşandı! Ayşen'in Ata Katipoğlunun kızı olduğunu öğrenen Savaş'ı bu durum bile amacından vazgeçiremeyecektir. Ata da Rezzan da bu evliliği engelleyemeyeceklerini düşünmeye başlar. Fatih ise kabullenmekten başka seçeneği olmadığının farkındadır.

Feride, Ayşen'in iş teklifini değerlendirerek Kayseri'de çalışmaya başlar. Feride için farklı bir dünyanın kapısı aralanmaktadır.

Ayşen'in Savaş için bankaya kefil olduğunu öğrenen Ata, Savaş'ın üzerine yüklenir. Fakat Ata'nın büyük bir hata yaptığını anlaması gecikmeyecektir. Bu durum Savaş'ı Ayşen'in gözünde daha değerli hale getirirken Ayşen ve Ata arasındaki dengeyi sarsar.

Ayşen ve Savaş'ın nişan gecesi ise kimsenin tahmin edemeyeceği anlara gebedir. Oysa saklanan gerçekler içinde başka sırları da barındırmaktadır.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

“Paralel yapı“ ile mücadele ekranlara geliyor
Eylül ayında Star Tv'de ekranlara gelecek yeni sezonun en iddilı dizilrinden biri olacak ve başrollernde İbrahim...

Haberi Oku