Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Arseven'in Dostmodern Darbe kitabına büyük ilgi

Yeni Akit Yazarı Serdar Arseven'in kitabı medyadan ve okuyuculardan ilgi çekmeye devam ediyor. 17 Aralık operasyonundan sonrasını kaleme alan Arseven okuyucularıyla bizzat ingileniyor.

Arseven'in Dostmodern Darbe kitabına büyük ilgi
Gazeteci yazar Serdar Arseven'in 17 Aralık 2013 tarihinden bu yana yaşananları kaleme aldığı Dostmodern Darbe adlı kitabına medyadan büyük ilgi.

Serdar Arseven yaşanan olayların arka planını Dostmodern Darbe kitabında anlattı. Dostmodern Darbe kitabı yazılı ve görsel medyada geniş yer buldu.

Gazeteci yazar Serdar Arseven'in kalema aldığı Dostmodern Darbe adlı kitap daha raflarda yerini almadan büyük ilgi gördü. Serdar Arseven'in kitabına medyada geniş yer bulurken www.dostmoderndarbe.com adlı internet sitesinden ve 0533 137 40 10 nolu telefon hattından çok sayıda talep edildi. AK Parti ve Cemaat arasında süren gerginlik sırasında bazı gazetecilerin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dile getirdiği "Dostmodern Darbe" tabirini, isim olarak kitaba veren Serdar Arseven yaşanan olayların arka planını ve ekonomik boyutlarını bu eserinde yazdığını anlattı.

Serdar Arseven'in Dostmodern Darbe kitabına medya da büyük ilgi gösterdi. Çok sayıda yazılı ve görsel mecrada Dostmodern Darbe kitabına yer verildi. Çıktığı günnden beri vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan kitap kısa zamanda büyük başarıya ulaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196