Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Futbol beyaz gelinlik Ehut Barak Musa Karagöz

Ali Ağaoğlu doğum hediyesi olarak ne aldı?

Yaptığı projelerle gündeme gelen son olarakta adının yolsuzluk operasyonuna karıştığı Ali Ağaoğlu 5. çocuğunu kucağına aldı. Ünlü iş adımı erkek çocuğu doğuran karısı Pınar Ertüre için kesenin ağzını öyle bir açtı ki... Ağaoğlu'ndan doğum için Ertüre'ye 600 bin TL'lik doğum hediyesi. Ertüre resmen parmağında küçük bir servet taşıyor..

Ali Ağaoğlu doğum hediyesi olarak ne aldı?
Ali Ağaoğlu 5. çocuğunun annesi Petek Ertüre için kesenin ağzını açtı. Ağa, güzel aşkına Ali Ege'yi doğurma armağanı olarak 600 bin liralık pırlanta taşlı yüzük aldı.

Aile bireylerine yaptığı jestler ve aldığı hediyelerle sık sık gündeme gelen Ali Ağaerkek çocuğu, bu defa sevgilisi Petek Ertüre için servet harcadı. Ağa'nın 5. çocuğu Ali Ege'nin annesi Ertüre; evvelki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Keyifli halleri ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çeken Petek Ertüre'nin parmağındaki yüzük de gözlerden kaçmadı. Ertüre'nin 8 karatlık pırlanta taşlarla süslü yüzüğünün Ali Ağaoğlu tarafından kendisine doğum armağanı olarak verildiği öğrenildi.

ÖNCEKİ HEDIYE VIP MİNİBÜS

Gösterişli yüzüğün ücretinin ise yaklaşık 600 bin lira olduğu düşünülüyor. Ali Ağaerkek çocuğu, henüz önce de Petek Ertüre'ye doğum jesti olarak 300 bin liralık VIP minibüs hediye etmişti. Beraber olduğu günden beri Petek Ertüre'ye her yaş gününde de pahalı armağanlar veren Ali Ağaerkek çocuğu'nun son armağanı de Ertüre'yi çok mutlu etti. Petek Ertüre'nin 600 bin liralık pırlanta yüzüğünü gazetecilerin objektiflerine poz verirken gururla göstermesi de gözden kaçmadı.

PARMAKTA SERVET

Bebek'teki bir kafede basın mensuplarına poz veren Petek Ertüre, doğum armağanı olan 600 bin liralık pırlanta yüzüğünü de gururla sergiledi.

GÖSTERiŞLi ANNE

Önceki gün Bebek'te yakın arkadaşlarıyla buluşan Ertüre, kürk paltosu ve şıklığıyla dikkat çekti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196