Serenay Aktaş Survivor'a böyle hazırlanıyor

Serenay Aktaş Survivor'a böyle hazırlanıyor

Survivor 2014 yarışmasında ünlüler takımında yer alacak olan Serenay Aktaş Dominik'e gitmeden sıkı bir spor programına başladı. Oyuncu ve futbolcu olan Serenay Aktaş spor hocasıyla birlikte dikkat çeken pozlar verdi. Serenay Aktaş kimdir?

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yapımcılığını sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın yaptığını Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışacak olan güzel oyuncu ve futbolcu Serenay Aktaş spor hocasıyla dikkat çeken pozlar verdi.

Muhteşem Yüzyıl'da iktidarın gücünün kurbanı olan Pargalı İbrahim'i canlandıran Okan Yalabık'ın yeni projesinde “Survivor”da yarışmaya hazırlanan Serenay Aktaş, spor hocalığını da yapan yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı ile Essporto Spor Kulübü için poz verdi.

İkilinin fotoğrafları, önümüzdeki günlerde İstanbul caddelerindeki billboard’ları süsleyecek.
Serenay aktaş kimdir?  

Serenay Aktaş 1 Ekim 1993′te İstanbul Bakırköy’de doğdu.

Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanısıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay Aktaş aynı zamanda Zeytinburnuspor’da görev alan yetenekli bir futbolcudur. Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay Aktaş şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş’ın her daim dillendirdiği bir özelliğiyse annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.

Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı, yeteneği ve güzelliğiyle başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.
306
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 25.04.2014 05:21:12 54.196.69.189
Yorumlar()

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar