Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye

Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye

Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye. Şahin Kendirci Sensiz ben nefes alamam şarkısıyla salonu inletti. Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye. Şahin Kendirci'nin diğer şarkısı Beni benden alırsan oldu ve performansı ile salondakileri hayran bıraktı. Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye.

Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması 2. Turunda Şahin Kendirci coşkuyla dinlendi. Şahin Kendirci söylediği parçalarla salonu ayağa kaldırdı. İki şarkı söyleyen küçük yetenek duygu dolu anlar yaşadı gözyaşlarına hakim olamayan Kendirci salondakileri de ağlattı. Hülya Avşar'a Üstad diye hitap aden Kendirci, Avşar kızından ben üstad değilim yanıtı aldı. Öte yandan araya Acun Ilıcalı girdi ve ilk defa Hülya Avşar'a katıldığını söyledi. Bunu duyan Avşar, Şahin Kendirc'ye dönerek "evet doğru söylüyorsun ben üstadım" diyerek salonu kahkahaya boğdu. 2. tur performansında "Sensiz ben nefes alamam" ve "Beni benden alırsan" parçalarını seslendiren Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Tur performansında seyircilerden yüzde 94 oy alarak elemeleri 1. sırada bitirdi. Yarışmaya babası ve ikiz kardeşiyle gelen Kendirci'nin ikizine çok benzemediği fark edildi. Bu benzersizliği Şahin Kendirci'nin babasına soran Acun Ilıcalı Şahin'in ve kardeşinin ayrı yumurtalardan olduğu cevabını aldı. İşte Şahin Kendirci Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. tur performansı...

1319
Bu Haber için yorum yapabilirsiniz 18.04.2014 13:32:02 54.242.249.240
Yorumlar()
AHMET ERİŞMİŞ / ADANA
23.12.2013 11:39:29
TÜRK HALKI ARTIK BU AJİTASYONLARDAN NE ZAMAN BIKACAK MERAK EDİYORUM.ÇOCUK SEPMATİK OLABİLİR AMA SES SIFIR.ACUN UN ŞİŞİRMESİYLE SEYİRCİ SANKİ PAVAROTTİ DİNLEMİŞTE BÜYÜLENMİŞ NUMARASI YAPIYOR.HERKEZ BİLİRYOR ASLINDA KRAL ÇIPLAK.TOPLULUK PSİKOLOJİSİ BU BAŞKA BİRŞEY DEĞİL.
Tüm yorumlar için tıklayın ()

İlgili Haberler

Son Eklenenler

Çok Okunanlar