Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Bursa Büyükşehir Belediyesi Musa Karagöz atölye teklifi

Zor buldu tabi kaybetme korkusu

Geçtiğimiz 2013 yılının en kötü çifti seçilen Sinan Akçıl ve Ebru Şallı çifti birlikte görüntlenmek istemiyorlarmış. Nedeni ise Ebru Şallı'nın en büyük korkusu nazamış. Ebru Şallı zor bulduğu sevgilisini kaybetmek istemediği için göz önünde aşk yaşamak istemiyormuş..

Zor buldu tabi kaybetme korkusu
Ebru şallı seviglisi Sinan Akçıl'la görüntü vermemesini nazara bağladı. Ebru Şallı nazara inandığı için ilişkisine nazar değmesini istemiyormuş. Ebru şallı ve Sinan Akçıl aşklarını bunun için gizli saklı yaşıyorlarmış. Popçu Sinan Akçıl'la aşklarını gizli saklı yaşayan Ebru Şallı nazrdan korkuyor nazardan... 
Bunun için ki sevgilisi Sinan Akçıl'la görüntülenmemek için göz önünde olan mekanlarda bulunmuyorlarmış.

Sinan Akçıl ile aşk yaşayan sunucu Ebru Şallı önceki gün Akmerkez'de tek başına görüntülendi. Ebru Şallı'nın yüzündeki şişlik dikkatlerden kaçmadı. Ebru Şallı aşklarına nazar değer korkusuyla Türkiye'de birlikte görünmek istemiyorlarmış. İkili 2013 yılının sonunda yılın en kötü çifti seçilmişti. Ebru Şallı kısa açıklamadan sonra hızla uzaklaştı.  Önceki gün Akmerkez'de görüntülenen Ebru Şallı kameraları karşısında görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.

Elinde telefon, sürekli mesajlaşan Şallı oldukça şişmiş yüzüyle dikkat çekti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şallı "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi. Şallı, "Sinan Bey'le birlikte yurt dışında görülüyorsunuz, Türkiye'de ne zaman sizi birlikte çekeceğiz sorularına?", "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek hızla uzaklaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196