Öne Çıkanlar spor Futbol yalova ziyaret haber

Ünlüler Ankara'da meydana gelen Terör saldırısına lanet okudu

Ve dün sabah saatlerinde Ankara'da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden 95 kişi için ünlüler sosyal medya üzerinden teröre lanet okudular. 95 kişinin feci şekilde hayatını kaybettiği saldırı sonrası ünlülerin sosyal medya üzeriden attıkları mesajlar nefret ve öfke doluydu.

Ünlüler Ankara'da meydana gelen Terör saldırısına lanet okudu

Son yılların en büyük patlamalarından birisi olan Ankara'da ki patlamada son derece büyük yankı uyandırdı. Özellikle ülkemizde ve dış basındada büyük ses getiren patlama ile ilgili ünlüler sosyal medya hesaplarında adeta kan kustu. Hülya Avşar , Oktay Kaynarca , Esra Erol gibi ülkenin tanınan yüzleri terörü lanetlediler.

Barış ve Demokrasi mitingi sırasında 2 adet canlı bombanın patlaması sonrası medyana gelen feci kazada tam 95 kişi hayatını kaybetti. İşte bu lanet terör saldırısı sonrası sosyal medyadan ünlülerin mesajları... 

Hülya Avşar :Lütfen biri bizi kurtarsın artık Ebru Şallı: Biz nasıl bir Ülkede yasıyoruz bir dakika sonramız belli degil , sürekli ocaklar sönüyor , aileler dagılıyor, canlar yanıyor , cogalmıyoruz , ölüyoruz bitiyoruz , azalıyoruz ...Yarını olmayan günlere uyanıyoruz , gülmeye , calısmaya , nefes almaya , yasamaya hakkımız kalmamıs ülkemizde... üzgünüzzzz , ates düstügü yeri yakıyor , 30 ölü 126 yaralı sürekli sürekli bitmeyenmnn acıların icindeyiz Üzgünüm üzgünüm. 

 Lütfen biri bizi kurtarsın artık

Oktay Kaynarca: Değişmez mi,başaramaz mıyız,beceremez miyiz?Bu kadar mı zor insan olmak?

Esra Erol: Ülkemde Baris'i ve huzuru hayal ediyorum sadece!!! #Ankara Güne herhangi birgün diye başlayıp acı haberi alan yüreğine ateş düşen, yaşamın en büyük acısı ölüm haberini alan, en sevdiklerinin belki evlatlarının, belki anne babasının akrabasının yada canından çok sevdiği dostunun acı haberini alan herkese sabır diliyorum! Başımız sağolsun  

Ebru Cundubeyoğlu: Kara bir gün daha 

Çağla Şikel: Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum   Derya Baykal: Ankara'daki patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum.. 

Arzum Onan: Nasıl hain, nasıl kalleşce! Mitingin adı "Baris" be! Bildigim butun bedduaları ediyorum.. 
 
Mahsun Kırmızıgül: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan bu acıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196