Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Ünlü oyuncu Selen Soyder kolunu kırdı! Tolgahan Sayışman yalnız bırakmıyor!

Lale Devri dizisinin güzel oyuncusu Selen Soyder kolunu kırdı. Evlenme aşamasında olduğu sevgilisi Tolgahan Sayışman ile aynı dizide rol alan oyuncu dengesini kaybedip düştü ve hemen hastaneye kaldırıldı. Tescilli güzeli sevgilisi Sayışman yalnız bırakmıyor.

Ünlü oyuncu Selen Soyder kolunu kırdı! Tolgahan Sayışman yalnız bırakmıyor!
Tolgahan Sayışman ile aynı dizide rol alan ve gerçek hayatta aşk yaşayan Selen Soyder, geçirdiği kaza sonucu hastaneye kaldırıldı. Dengesini kaybetip düşen güzel oyuncu Selen Soyder kolunu kırdı. Selen Soyder hastaneye kaldırıldı! (Ameliyata alındı)

Lale Devri dizisinin başrol oyuncusu Selen Soyder geçirdiği kaza sonrası ameliyata alındı. Rol aldığı dizide erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman ile gerçek hayatta da aşk yaşayan güzel oyuncu Selen Soyder, Cumartesi gecesi dengesi kaybederek yere düştü.

DÜŞME SONUCU KOLUNU KIRDI

Dengesini kaybeden ve yere düşen oyuncu Soyder, kolundaki aşırı ağrı sebebi ile Fulya Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi’nde gitti. Burada yapılan tetkikler sonrasında sağ humerus kemik kırığı tespit edildi. Sağ kolundaki kırık sebebi ile ameliyata hazırlanan Soyder'i Op. Dr. Serper Çetinkaya tarafından ameliyat etti. Oyuncuya ‘Açık redüksiyon’, ‘Plak-vida’ ve ‘Osteosentez’ ameliyatı yapıldı.

Yaklaşık 2 saat süren ameliyatın başarılı geçtiği açıklandı. Selen Soyder’in tedavisine bir süre daha hastanede devam edileceği öğrenildi. 27 yaşındaki tescilli güzeli, sevgilisi Tolgahan Sayışman da hastanede yalnız bırakmıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196