Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Ulan İstanbul 24.bölüm kırdı geçirdi

Kanal D'nin en sevilen dizilerinin başında gelen Ulan İstanbul 24.bölüm ile izleyicilerin karşısında çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle bu sezon yakaladığı müthiş bir reyting ile milyonları ekran başına bağlayan dizi Ulan İstanbul 24.bölüm fragmanları yayınlandı. Merakla beklenen Ulan İstanbul 24.bölüm 1. ve 2. fragmanları izleyenleri adeta gülmekten kırdı geçirdi.

Ulan İstanbul 24.bölüm kırdı geçirdi
Pazartes günlerinin en sevilen dizilerinden olan Ulan İstanbul 24.bölüm 1. ve 2 . fragmanları yayınlandı. Kandemir ve çetesinin fragmanda yer alması olayların daha karışık hal almasına neden olacak. Özellikle Ulan İstanbul 24.bölümünü merakla bekleyen izleyenlerin bu dizi hakkında en çok merak ettiği soruların cevapları burada. 

Kanal D'nin iddialı dizilerinden Ulan İstanbul 24.bölüm fragmanı yayınlandı. Kandemir eski çetesine gerimi dönüyor? Şehriban'ın düşüncesi ortalığı karıştırır. İşte Ulan İstanbul'un 24.bölüm fragmanı

Pazartesi günü saat 20.00'de yayınlanacak yeni bölüm Ulan İstanbul'un 24.bölüm fragmanı yayınlandı. Kandemir ve çetesi girdiği operasyonda işler iyice yanlış yola sapar. 

ULAN İSTANBUL 24.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çetenin hedefinde bu kez psikopat Faysal var!

Dizinin bu bölümünde; çete bu kez; öfke kontrolü olmayan psikopat, insan kaçakçısı Faysal Temiz’i hedefe alıyor. Ancak bu sefer ki hedefleri her zamankinden daha tehlikeli.

Kandemir hatasını affetmez ve eski ekibiyle yoluna devam eder. Sıradaki iş, öfke kontrolü olmayan psikopat, insan kaçakçısı Faysal Temiz’dir. Ancak bu sefer ki hedefleri her zamankinden daha tehlikelidir. Ferdi, Tuncer’in yanında kalmaya başlar. Genç adam, hem Derya’nın babasını kurtarmak hem de Kandemir’e kendini affettirmek için işe girer. Bu sefer Karlos’un desteğini de alır. Umursamıyormuş gibi davransa da, Ferdi ile arasında olanlar Kandemir’i içten içe kemirmektedir. Ceyhun’un evlenip yanından taşınacak olmasına bir türlü alışamayan Şehriban’ı yalnızlık korkusu sarar. Şehriban oğlunun evinde kendine ait bir oda olduğunu düşünür, yanıldığı ortaya çıkar ve ortalık fena karışır. 

Ceyhun’dan ümidi kesen Şehriban ,Talip’in evlenme teklifini kabul eder. Operasyon sırasında balıkçı kılığına giren Karlos ve Yaren’in mahalleden sürpriz bir ziyaretçisi vardır. Çete, babaları gibi gördüğü Kandemir’deki tuhaflıklardan dolayı endişe ederler. Üstelik Maşuka’dan Kandemir’in sağlığı ile ilgili gelen beklenmedik telefon şüphelerini haklı çıkartır. Kandemir, Yaren, Karlos, Ferdi, Derya, Bahadır ve Tuncer, girdikleri operasyonda işler iyice sarpa sarar. Üstelik bu sefer şans yanlarında değil, karşılarındadır! 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196