Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Türkiye'ye dönmeye hazırlanan Meryem'e bir şok daha

Muhteşem Yüzyıl ve Çalıkuşu'nun yapımcısı Timur Savcı şok bir karar alarak dizi sektöründen çekileceğini açıkladı. Önümüzdeki aylarda Kösem Sultan dizisini çekmeyi düşünen ve daha başlamadan çok konuşulan dizinin de çekilmeyeceği öğrenildi.

Türkiye'ye dönmeye hazırlanan Meryem'e bir şok daha
TİMS Productions'un kurucusu Timur Savcı ani bir kararla dizi sektörüne ara vereceğini açıkladı. Muhteşem Yüzyıl'ın bitmesinin ardından Kösem Sultan dizisinin çekimlerine başlaması gereken yapımcının bu dizinin çekimlerini de iptal ettiği gündeme geldi. Meryem Uzerli'nin de Kösem Sultan dizisi için Türkiye'ye dönmeye hazırlandığı açıklanmıştı fakat Timur Savcı'nın bu kararının ardından bu gelişte iptal olacak gibi.

Hürriyet-Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu'na verdiği özel röportajda “En az iki yıl sektörden uzak duracağım, aileme daha çok zaman ayıracağım” diyen TiMS yapımın patronu Timur Savcı'nın bu kararı sonrasında kafalarda pek çok soru işareti belirdi. Timur Savcı, Cengiz Semercioğlu'na yaptığı özel açıklamalarda önümüzdeki iki yıl boyunca İngilizcesini geliştirmek için yurt dışına çıkacağını ve ailesiyle daha fazla zaman geçireceğini belirtti. Sonrasında ise; “Ağustos ayından sonra tüm ticari faaliyetlerime ara veriyorum” dedi. Peki bu durumda şu anda devam eden Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl ve önümüzdeki sezonun bomba işi Meryem Uzerli'li Kösem Sultan ne olacak?


MUHTEŞEM BİTİYOR ÇALIKUŞU BELLİ DEĞİL

 

121 haftadır ekranlarda olan ve rating rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl'la ilgili olarak ünlü yapımcı Cengiz Semercioğlu'na “Muhteşem Yüzyıl zaten Haziran başında bitiyor. 15-16 bölüm kaldı. Oturmuş bir ekibi var. Yayın aksamayacak ve final yapılacak” dedi. Son 5 bölümdür ciddi çıkışta olan Kanal D'deki Çalıkuşu'nun da yapımcılığını üstlenen Timur Savcı, konuyla ilgili olarak “Kanal D yönetimini aradım. Sektörden çekilme kararımı söyledim. Dizinin devam edip etmeyeceğine onlar karar verecek. İsterseniz siz çekin ve devam edin.” Timur Savcı, bu şok kararıyla bölüm başı 600-700 bin lirayı bulan Çalıkuşu'nu da böylece Kanal D'ye devretmiş oldu.

 

MERYEM'LE BAŞKA BAHARA

 

TV sektörünün lokomotif yapım şirketlerinden TiMS'in sahibi Timur Savcı'nın şok bir kararla “Yapımcılığa en az 3 yıl ara vermesi”, en çok önümüzdeki sezon için planlanan Kösem Sultan dizisini ve Meryem Uzerli ismini etkileyecek. Kösem Sultan'ın çekimleri halen ekranda devam eden Muhteşem Yüzyıl'ın setinde yapılacaktı. Ancak 7 milyon liraya mal olan bu set yıkılacak ve Kösem Sultan dizisi çekilmeyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196