Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Tuğba Ekinci'den ikinci 'Delikanlım' rezaleti

Bülent Ersoy'un programında Delikanlım şarkısını okurken detone olan Tuğba Ekinci bu kez Gülben Ergen'de remix versiyonunu söylemek istedi ama onu da beceremedi. Ekinci uğradığı eleştirilere tekrar maruz kalacak görünüyor...

Tuğba Ekinci'den ikinci 'Delikanlım' rezaleti
Güzel şarkıcı Tuğba Ekinci katıldığı bir TV programında Yıldız Tilbe'nin Delikanlım adlı şarkısını playback yapmadan okumaya kalkılınca detone olmuş ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.Ünlü şarkıcı bu durumu hazmedemeyince ikinci bir defa delikanlım şarksını okumaya kalktı ve olanlar oldu...?

Güzel şarkıcı önceki gün SHOW TV ekranlarında yayına gelen ‘Gülben Ergen Show’un konuğu oldu. Tuğba Ekinci Delikanlım şarkısını hazmedememiş ve bu seferde şarkının remixini okumaya karar vermişti. Fakat güzel şarkıcı durumu düzeltmeye çalışırken ikinci bir defa olay oldu. Playback yapıp şarkıyı okuyan şarkıcı şarkı bittiği sırada mikrofonu aşağıda tutunca foyası meydana çıktı.

Anlaşılan Tuğba Ekinci bu işin peşini bırakmayacak. Kafaya koymuş bir kere Delikanlım şarkısını canlı ve detone olmadan okuyacak ama ne zaman bizler de merakla bekliyoruz…

Tuğba Ekinci kimdir

Tuğba Ekinci 4 Haziran 1976, Pendik Lisesi mezunudur. Şov dünyasına girişi Osman Sınav'ın Ekinci'yi keşfetmesiyle oldu. Bodrum'da 'Mavi Düşler' dizisini çekerken Ekinci'yi gördü ve teklifte bulundu. Çarkıfelek'te bir süre hosteslik yapmasının ardından 1994'te Güzellik Yarışması'na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasından onay alamayınca yarışmadan ayrıldı. Şarkıcılık kariyerinin başlangı Erol Köse ile tanışmasıyla oldu. Özcan Şenyaylar'dan özel şan dersleri aldı. Buzda Dans yarışmasına katıldı ve finale kadar yükseldi. Fakat finalde elendi.

Tuğba Ekinci'nin adı 'Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenol gibi ünlü isimlerle anıldı ve Fatih Özbilen ile evlenen Ekinci'nin evliliği kısa sürdü.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196