Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Tuba'nın ikizleri önemli nede olsa can!

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün yeni dizi için öyle bir fiyata anlaştı ki hemde o anlaşmayla. Tuba Büyüküstün 28 Temmuz 2011 yılında evlendiği eşinden ikiz çocuk sahibi oldu. Tuba Büyüküstün Onur Saylak'la Asi dizisinde oynadı. Evlendikten sonra bebekleri için kameralardan ayrılan Tuba Büyüküstün tekrar döenecek hemde ne dönme...

Tuba'nın ikizleri önemli nede olsa can!
Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün İkizlerini doğurduktan sonra Muhteşem yüzyıl'dan gelen teklifi kabul etmeyip daha az çekim saati geçireceği 20 Dakika adli dizide başrol oynamıştı. Tuba Büyüküstün ekranlara dönmeye hazırlanıyor.  Yeni dizisi için şart koyan Tuba Büyüküstün'ün bölüm başı alacağı para ise dudak uçuklattı. Çocuklarının özel gününde çalışmaz Tuba şartı bu... 

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Tuba Büyüküstün yeni dizi için anlaşma imzaladı. Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün'ün yeni dizisi Kara Para Aşk. Büyüküstün başrol oyuncusu olarak isteklerini sıraladı. Başarılı oyuncu öncelili çocuklarında bulundurdu. İkizlerinin özel günlerinde çalışmayacağını ve en fazla 9 saat sette bulunabileceğini anlaşmaya ekletti.

Tuba Büyüküstün, bölüm başına 63 bin lira alacak. Dizi sektörü sallandı. Tuba Büyüküstün yep yeni ve iddialı bir diziyle ekranlara geri dönüyor.

 Tuba Büyüküstün, ATV’de yayınlanacak olan ‘Kara Para Aşk’ adlı dizide oynayacak. Engin Akyürek’le başrolü paylaşacak olan güzel oyuncunun rolü için daha önce Cansu Dere’nin adı geçmişti. Tuba Büyüküstün'ün bölüm başı 63 bin lira alacağı öğrenildi. Büyüküstün, projeye güvendiği için 'garanti ücret' talep etmedi. Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın senaryosunu yazdığı dizinin oyuncuları arasında Nebahat Çehre ile Erkan Can da var.

Tuba Büyüküstün, 2012’nin ocak ayında ikizlerini dünyaya getirmişti. Büyüküstün, yeni dizisi için yaptığı sözleşmeye, 'Çocuklarımın özel günlerinde çalışmam', 'Günde en fazla 9 saat çalışırım' maddelerini de koydurttu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196