Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

Tuba'dan Yıldızhan'a 'tokat' tepkisi

Eşine tokat attığını ve bunu şiddet olarak görmediğini açıklayan izzet Yıldızhan'a ilk tepki tuba Büyüküstün'den geldi. Bir sosyal paylaşım sitesinde tepkisini dile getiren Büyüküstün durumu 'acizlik' olarak yorumladı. Ünlü oyuncuya türkücüden yanıt gecikmedi.

Tuba'dan Yıldızhan'a 'tokat' tepkisi
Türkücü İzzet Yıldızhan'ın sözleri tepki çekmeye devam ediyor. Kara para yalan aşk dizisiyle tekrar ekranlara dönmeye hazırlanan Tuba Büyüksütün yıldızhan'a olan tepkisini sosyal medya üzerinden dile getirdi. Tepki veren Büyüküstüne'e ise Yıldızhan'ın cevabı gecikmedi.

İzzet Yıldızhan'ın "Çocuklarımın annesiyle 22 yılım geçti. Yeri geldi tokat attım. Şiddet mi bu? Tokadı eğitim için çocuğuma da atıyorum. Her ailede bir kadın tokat yemiştir. Bazen tokat sevgiyi pekiştirir. " açıklaması oyuncu Tuba Büyüküstün'ü kızdırdı.

Tepkisini sosyal medya üzerinden dile getiren Büyüküstün, sayfasına "Bazı kimseler acizliklerini gururla duyurur." notunu düştü.

Sözlerinin yanlış anlaşıldığını düşünen ünlü oyuncu ardından da "Sanırım yazdığım cümle tamamen yanlış yorumlarınıza yol açtı. Arkadaşlar, bugün gazetede okuduğum şiddeti normal göstermeye çalışan zihniyetle ilgili tatsız bir habere dairdi" notunu sayfasında yayınladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196