Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Tuba 60 bin TL aldı ama ortada yok

Engin Akyürek ile başrol oynayacak olan Tuba Büyüküstün Ay Yapım'dan 260 bin TL alacak. Kara Para Yalan Aşk dizisinde oynayacak olan ikiliden Engin Akyürek'in Van'da başlayan çekimleri bitti, Büyüküstün'ün İtalya'ya gidip gelmesi bekleniyor.

Tuba 60 bin TL aldı ama ortada yok
Engin AKyürek ile birlikte ‘Kara Para Yalan Aşk’ için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Tuba Büyüküstün imajını değiştirecek. Ay Yapım le 260 bin TL'ye anlaştığı söylenen güzel İtalya'ya gidecek.

Oyuncu Tuba Büyüküstün, Ay Yapım’la aylık 260 bin TL’ye anlaştı. Tuba Büyüküstün, 260 bin TL’ye imajını yenileyecek.

Engin Akyürek’le başrolü paylaşacak meydana gelen Büyüküstün’ün, kısım başına 65 bin TL alacağı öğrenildi. Daha önce de Ay Yapım imzalı ve İlker Aksum’la başrolü paylaştığı ’20 Dakika’ dizisinden kısım başı 45 bin TL ücret meydan oyuncu, maaşına 20 bin TL zam yaptırdı. Büyüküstün’ün aylık aylığı böylece 260 bin TL oldu. Yapım şirketinin ekim ayında dizi için öneri götürmesine rağmen Büyüküstün “Bir müddet rastgele bir projede oynamayı dünmüyorum. ‘Kara Para Yalan Aşk’ın epey iyi bir proje olacağına eminim fakat bir müddet yokum” yorumu yapmıştı. Engin Akyürek’in Van’daki çekimleri tamamlamasına rağmen, Tuba Büyüküstün’ün imajında değişiklik olacağı için çekimlere daha başlanamadı. Dizinin yönetmeni Ahmet Katıksız, oyuncunun imajıyla ilgileneceğini izah ederek sete ara verdi. Tuba Büyüküstün, rejisör Ahmet Katıksız’la imaj çalışmasından sonra çekimler için İtalya’nın yolunu tutacak.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196