Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Tuba 260 bin TL'ye yeni imaj yapacak, poker oynayacak!

Ay Yapım ile 260 bin TL'ye anlaştığı söylenen Tuba Büyüküstün'ün çekimlere başlamadığı açıklandı. Aksine Engin AKyürek'in Van'daki çekimlerinin ise bittiği bildirildi. Peki dudak uçuklatan rakamı kabul eden Tuba Büyüküstün'ün çekimlere başlamama nedeni ne?

Tuba 260 bin TL'ye yeni imaj yapacak, poker oynayacak!
Engin Akyürek'le başrolü paylaşacak olan Büyüküstün'ün, bölüm başına 65 bin TL alacağı öğrenildi. Daha önce de Ay Yapım imzalı ve İlker Aksum'la başrolü paylaştığı '20 Dakika' dizisinden bölüm başı 45 bin TL ücret alan oyuncu, maaşına 20 bin TL zam yaptırdı. Büyüküstün'ün aylık maaşı böylece 260 bin TL oldu.

Yapım şirketinin ekim ayında dizi için teklif götürmesine rağmen Büyüküstün "Bir süre herhangi bir projede oynamayı dünmüyorum. 'Kara Para Yalan Aşk'ın oldukça iyi bir proje olacağına eminim ama bir süre yokum" yorumu yapmıştı.

Engin Akyürek'in Van'daki çekimleri tamamlamasına rağmen, Tuba Büyüküstün'ün imajında değişiklik olacağı için çekimlere henüz başlanamadı. Dizinin yönetmeni Ahmet Katıksız, oyuncunun imajıyla ilgileneceğini açıklayarak sete ara verdi. Tuba Büyüküstün, yönetmen Ahmet Katıksız'la imaj çalışmasından sonra çekimler için İtalya'nın yolunu tutacak.

Büyüküstün'ün ve ekibin İtalya'ya yolculuğunun kesin tarihi 10 gün içinde belli olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196