Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

Tuba 260 bin TL aldı ama..

Engin Akyürek ile Kara Para Yalan Aşk dizisinde başrol oynayan Tuba Büyüküstün'ün çekimleri hala başlamadı. Akyürek'in Van'da başlayan çekimleri bitti, set ekibi Büyüküstün'ü bekliyor. Ay Yapım ile 260 bin TL'ye anlaşan Büyüküstün neyi bekliyor?

Tuba 260 bin TL aldı ama..
İlker Aksum ile 20 Dakika dizisinde başrol oynadıktan sonra ekranlara ara veren Tuba Büyüküstün, Ay Yapım ile dudak uçuklatacak bir rakama anlaşmasına rağmen bir türlü çekimlere başlamadı. Engin Akyürek'in Van'da çekilecek olan sahneleri tamamlandı ekip öylece Tuba'yı bekliyor.


Milliyet'in haberine göre; ‘Kara Para Yalan Aşk’ dizisi için Ay Yapım’ın anlaştığı Tuba Büyüküstün’ün bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklatıyor. Engin Akyürek’le başrolü paylaşacak olan Büyüküstün’ün, bölüm başına 65 bin TL alacağı öğrenildi. Daha önce de Ay Yapım imzalı ve İlker Aksum’la başrolü paylaştığı ‘20 Dakika’ dizisinden bölüm başı 45 bin TL ücret alan oyuncu, maaşına 20 bin TL azam yaptırdı. Büyüküstün’ün aylık maaşı böylece 260 bin TL oldu. Yapım şirketinin ekim ayında dizi için teklif götürmesine rağmen Büyüküstün, “Bir süre herhangi bir projede oynamayı dünmüyorum. ‘Kara Para Yalan Aşk’ın oldukça iyi bir proje olacağına eminim ama bir süre yokum” yorumu yapmıştı.

İtalya’ya gidecek

Engin Akyürek’in Van’daki çekimleri tamamlamasına rağmen, Tuba Büyüküstün’ün imajında değişiklik olacağı için çekimlere henüz başlanamadı. Dizinin yönetmeni Ahmet Katıksız, oyuncunun imajıyla ilgileneceğini açıklayarak sete ara verdi.

Tuba Büyüküstün, yönetmen Ahmet Katıksız’la imaj çalışmasından sonra çekimler için İtalya’nın yolunu tutacak. Büyüküstün’ün ve ekibin İtalya’ya yolculuğunun kesin tarihi 10 gün içinde belli olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196