Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Bursa Büyükşehir Belediyesi Musa Karagöz atölye teklifi

Timur Savcı'da mı tükendi? Bir güdümsüzlük var..

TİMS Yapım'da büyük bir deprem yaşandı. Timur Savcı işinden ayrıldığını açıkladı. Timur Savcı'nın her yaptığı dizi reyting rekorları kırdı bu durum dizi severleri çok üzdü.

Timur Savcı'da mı tükendi? Bir güdümsüzlük var..
Timur Savcı işini bıraktığını açıkladı. Timur Savcı'nın bu kararı dizilere ne olacak şimdi sorusunu getirdi.

“Muhteşem Yüzyıl”, “Suskunlar” ve “Çalıkuşu” gibi dizi film sektörünün başarılı işlerine imza atan Timur Savcı, bir süreliğine dizi film sektöründen ayrıldığını açıkladı. 

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu'nun yazısına göre, başarılı yapımcı sahibi olduğu TİMS Prodüksiyon'un faaliyetlerini 2 sene durdurduğunu çalışanlarına açıkladı. Timur Savcı’nın bu duygusal konuşmasını ekibi gözyaşları içinde dinledi. Timur Savcı'nın çok yorulduğu ve 2 sene çalışmayarak ailesiyle birlikte zaman geçirmek için sektörden çekildiği öğrenildi. 
 
KÖSEM SULTAN İPTAL Mİ OLDU?
 
Cengiz Semercioğlu, “Muhteşem Yüzyıl”la kazandığı tarihi dizi tecrübesini başrollerinde Meryem Uzerli ve Okan Yalabık'ın oynaması planlanan “Kösem Sultan” dizisiyle devam ettirmeyi planlayan Timur Savcı, bu şok karardan sonra “Kösem Sultan”dan da vazgeçtiğini yazdı. Semerciğlu'nun yazısına göre, Kösem için kullanacağı Muhteşem’in 7 milyon liralık setini de yıkacağını açıklayan Savcı, Star’ın “Kösem’in haklarıyla birlikte seti de bize devret” teklifine ise sadece “Bunu düşüneceğim,” yanıtını verdi. 
 
TİMS Prodüksiyon'un hali hazırda devam eden “Muhteşem Yüzyıl” ve “Çalıkuşu” projeleri var. “Muhteşem Yüzyıl”ın final yapacağı daha önceden açıklanmıştı, “Çalıkuşu”nun da bu sezon final yapması bekleniyor.
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196