Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Songül Öden sahnede bayıldı. Yoksa rol mü?

Umutsuz Ev Kadınları dizisinin güzel yıldızı Songül Öden, tiyatro sahnesinde bayıldı. Oyuna gelen Ankaralılar önce rol gereği olduğunu zannetse de güzel oyuncu yoğun iş temposuna dayanamadığı ve vücudunun yorgun düştüğü bildirildi. Bilindiği gibi güzel oyuncu Kerem Alışık ile örnek bir birliktelik sürdürüyor.

Songül Öden sahnede bayıldı. Yoksa rol mü?
Songül Öden tiyatro sahnesinde aniden fenalaşarak bayıldı. Ünlü oyuncu Songül Öden yoğun iş temposuna daha fazla dayanamayınca Ankara tiyatro sahnesinde bayıldı.

Geçtiğimiz akşam Ankara'da sahne alan ve 'Kafkas Tebeşir Dairesi' oyununda baygınlık geçiren ünlü oyuncu Songül Öden'in baygınlık geçirmesi herkesi endişelendirdi.

Songül Öden, Ankara'da sahnelenen oyunları 'Kafkas Tebeşir Dairesi' oyununda gribal hastalığının yarattığı baş dönmesi ile sahnede bayılarak herkesi endişelendirdi.

ROL GEREĞİ DEĞİL...

Songül Öden'in rol gereği bayıldığını düşündü. İzleyicilerin twitterdan olayı paylaşması üzerine sanatçının çok sayıda Arap ve Balkan hayranı geçmiş olsun dileklerini sosyal medyada paylaştı.

Bu gelişme üzerine açıklama yapan Songül Öden "Şimdi iyiyim. İlginize çok teşekkür ederim." diyerek sıkıntılı bir durum olmadığını dile getirdi.

YOĞUN TEMPOYA VÜCUDU DAYANMADI

Songül Öden son zamanlarda pek çok projede yurtiçinde ve dışında yoğun tempoyla çalışıyor.

Sanatçı 'Umutsuz Ev Kadınları' çekimleri, tiyatro oyunu turnesi ve son olarak 33 ülkede başlayan Palette kampanyası ile hızlı çalışma temposu içinde olduğu için geçen hafta sonu gribal enfeksiyona bağlı olarak tedavi görmeye başlamıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196