Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Songül Öden sahnede bayıldı! Herkes korktu

Yoğun iş temposuna dayanamayan ünlü oyuncu Songül Öden tiyatro salonunda bayıldı. Kerem Alışık ile yıllardır devam örnek ilişkisi nedeniyle tüm gözleri üstüne çeken usta oyuncu tiyatro sahnesinde bayılınca izleyicilerin yürekleri ağzına geldi. Önce rol gereği sanıldı ama sonrasında gerçek olduğu anlaşıldı.

Songül Öden sahnede bayıldı! Herkes korktu
Songül Öden yoğun iş temposuna dayanamayarak sahnede bayıldı. Tiyatro sahnesinde başı dönen Songül Öden Ankara'da çıktığı tiyatro sahnesinde bayıldı. Herkesi korkutan Songün Öden'in yoğun iş temposuna dayanamadığı söylendi.

Geçtiğimiz akşam Ankara'da sahne alan ve 'Kafkas Tebeşir Dairesi' oyununda baygınlık geçiren ünlü oyuncu Songül Öden'in baygınlık geçirmesi herkesi endişelendirdi.

Songül Öden, Ankara'da sahnelenen oyunları 'Kafkas Tebeşir Dairesi' oyununda gribal hastalığının yarattığı baş dönmesi ile sahnede bayılarak herkesi endişelendirdi.

ROL GEREĞİ DEĞİL...

Songül Öden'in rol gereği bayıldığını düşündü. İzleyicilerin twitterdan olayı paylaşması üzerine sanatçının çok sayıda Arap ve Balkan hayranı geçmiş olsun dileklerini sosyal medyada paylaştı.

Bu gelişme üzerine açıklama yapan Songül Öden "Şimdi iyiyim. İlginize çok teşekkür ederim." diyerek sıkıntılı bir durum olmadığını dile getirdi.

YOĞUN TEMPOYA VÜCUDU DAYANMADI

Songül Öden son zamanlarda pek çok projede yurtiçinde ve dışında yoğun tempoyla çalışıyor.

Sanatçı 'Umutsuz Ev Kadınları' çekimleri, tiyatro oyunu turnesi ve son olarak 33 ülkede başlayan Palette kampanyası ile hızlı çalışma temposu içinde olduğu için geçen hafta sonu gribal enfeksiyona bağlı olarak tedavi görmeye başlamıştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196