Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Şirazesi kaçan kalçaları için günlük 11 bin lira ödüyor! Yuh artık

Aman Allahım ne kalçaymış bütün dünya Kim Kardashian'ın kalçalarını konuşur oldu. Boyu çok kısa kalçaları da tam tersine çok mu çok büyük olan skandallar kraliçesi Kim Kardashian kalçalarını şirazeye sokması için özel bir terzi tutmuş hemde günlük 11 bin liraya.

Şirazesi kaçan kalçaları için günlük 11 bin lira ödüyor! Yuh artık
Kim Kardashian kalçalarına günlük bir servet ödüyor. Boyu çok kısa kalçaları kocaman olan skandallar kraliçesi Kim Kardashian pantolonların içine sığamayınca çareyi günlük 11 bin lira ödediği özel terzide buldu.

Kim Kardashian'ın kalçaları o kadar büyük ki artık o kalçalara uygun pantolon bulamıyor. Yaptığı herşey ile gündemlerden düşmeyen ve geçtiğimiz aylarda sevgilisi Kanye West'ten bir kız bebek sahibi olan Kim Kardashian kalçaları için özel terzi tuttu. Kalçaları için özel terzi tutan Kim Kardashian kalça terzisine 5 bin dolar yani günlük 11 bin lira ödüyor.

Ama bazen sırf bu yüzden bedenine uygun giysi özellikle de kot pantolon bulmakta zorlanıyor. Ancak, 33 yaşındaki Kardashian'ın bu soruna da bir çözüm bulduğu ortaya çıktı.

KALÇA ÇOK BÜYÜK OLUNCA ÇAREYİ ÖZEL TERZİDE BULDU

Ünlü TV yıldızı, sırf giysilerinin özellikle de kot pantolonlarının kalça bölümünün üzerine yakışması için küçük düzenlemeler yapacak özel bir terzi tuttu.

KALÇAYA ÖZEL TERZİYE GÜNLÜK 11 BİN TL


İddialara göre de Kardashian terziye günlük 5 Bin Dolar yaklaşık 11 Bin TL ücret ödüyor. Grazia dergisinin iddiasına göre, Kardashian'ın terzisi Cornelius Clay aynı zamanda nişanlısı Kanye West'in de stil danışmanı.

KALÇALARI O KADAR BÜYÜK Kİ PANTOLON GELMİYOR

Hamilelik kilolarını kısa sürede veren Kim Kardashian aslında 36 beden giyiyor. Ancak boyunun kısalığı ve kalçasının büyük olması giyinirken bazı sorunlar yaratıyor. Boyu 1.57 cm olan Kardashian'ın kalçaları ise 102 cm.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196