Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol atışması şok etti!

Güzel oyuncu Sinem Kobal ve yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol arasında kısa süren bir aşk yaşanmıştı. Bu aşkın bitmesinin ardından ikili sosyal medyada atışmaya başladı.

Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol atışması şok etti!
İbrahim Çelikkol ve Sinem Kobal çifti ne zaman birlikte oldu ne zaman ayrıldı takip etmesi zor oldu. Ancak ikilinin ayrılığının ardından sosyal medya instagram da atışmaları büyük ilgiyle takip edilmeye başladı. Kısa süren aşklarını canlı tutmaya devam eden başarılı iki oyuncu İbrahim Çelikkol ile Sinem Kobal sosyal hesaplarından birbirlerine gönderme yapmaya devam ediyorlar. İbrahim Çelikkol'un Sinem Kobal'a ithafen yapmış olduğu paylaşım magazin gündeminde yerini aldı.

İki başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol ile Sinem Kobal'ın sosyal medyada ki atışmaları devam ediyor. Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra ilk ciddi ilişkisi olarak İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlatan Sinem Kobal yakın zamanda İbrahim Çelikkol'dan ayrılmıştı. İbrahim Çelikkol Sinem Kobal'a Instagram'dan göndermede bulundu

Kısa süre önce sebebi bilinmemekle birlikte ayrılan ünlü çift Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol Instagram hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile çok konuşulmaya başlanmıştı. Sibem Kobal'ın deniz manzaralı fotoğrafının altına 'Bazen rüzgarın saçımı dağıtmasına, yağmurun yüzümü ıslatmasına, birilerinin kalbimi kırmasına izin veririm. Sonra saçımı toplarım, şemsiyemi açarım, kalbimi kapatırım. Hepsi bu..' yazması büyük dikkat çekmişti

Aynı günün akşamında İbrahim Çelikkol'un ise Sinem Kobal'ın resmine birebir benzeyen bir resim paylaşarak altına yazdığı 'Dünyayı görmek istiyorsan değiş!' cümlesi takipçileri tarafından kısa sürede anlaşıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196