Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Sibel Turnagöl kıskandı dedektif taktı

Bir kaç yıl önce evlendiği ve şu sıralar hamile olan Sibel Turnagöl iş adamı eşini kıskanınca bakın neler yaptı?

Sibel Turnagöl kıskandı dedektif taktı
Güzel oyuncu Sibel Turnagöl ünlü iş adamı Mehmet Çelik ile yaşadığı aşk sonrası soluğu nikah masasında aldı. Güzel oyuncuyu şu aralar annelik heyecanı sardı. Hamile olan ünlü oyuncu eşini kıskanmaya başlamış ve iddialara göre peşine dedektif takmış....?

Güzel oyuncu Sibel Turnagöl ünlü iş adamı Mehmet Çelik’ten hamile olduğu ve kıskançlık krizlerine girdiği bunun sonucunda ise ünlü iş adamının bunalıma girdiği ve hatta Pazar günleri bile işe gittiği bilgisi verildi.

Peşime Dedektif mi Taktı Acaba?

Ünlü iş adamı Çelik yakın arkadaşlarıyla dertleşirken şu ilginç açıklamalarda bulundu: "Sibel beni çok bunaltıyor. Nereye gitsem ne yapsam haberi oluyor. Peşime dedektif mi taktı acaba? Bir de sanatçı insanla birlikte yaşamak gerçekten zormuş. Sibel'in kaprisleri bitmiyor" ilginç itirafında bulundu. Ünlü çiftin evliliklerini tekrar gözden geçirdikleri ve bunun sonucunda nasıl bir karar verileceği ise merak konusu oldu…

SİBEL TURNAGÖL KİMDİR?

Sibel Turnagöl 28 Şubat 1968 doğumlu sinema oyuncusudur. Meslek yaşamına 16 yaşında mankenlik yapmakla başlayan Sibel Turnagöl, bir süre sonra katıldığı bir yarışmada mankenIer kraIiçesi seçiIdi.

TurnagöI, AIinur VeIidedeoğIu’nun yönetmenIiğini üstIendiği bir kaIem firmasının rekIam fiImiyIe iIk kez kamera karşısında yer aIan sanatçı, ardından 1986 yıIında Şerif Gören’in yönetmenIiğini yaptığı Sen TürküIerini SöyIe adIı iIk uzun metrajIı fiIminde Kadir İnanır’Ia birIikte beyazperdede göründü. SibeI TurnagöI Oyuncu Kerem AIışık’Ia bir evIiIik yaşayan TurnagöI, çeşitIi sinema ve dizi fiImIerde roI aIdı, pek çok uzun soIukIu TV programIarında sunucuIuk yaptı.

Sahne çaIışmaIarından sonra 1999 yıIında KIip Müzik’ten Can Bu isimIi bir aIbüm çıkardı. AIbümde Şehrazat, Kerem Ökten ve Serdar Ortaç şarkıIarı sesIendirdi. SırasıyIa SeninIe BiIe Sensizim, EIIi YıIIık Aşk ve Ben Aşkı BöyIe BiImezdim şarkıIarına kIip çekiIdi. Ayrıca İzzet YıIdızhan’Ia Gitme Turnam parçasında düet yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196